dr n. med. Grzegorz Mrugacz

polecam dr.Mrugacza rzeczowy ,konkretny w leczeniu i skuteczny

polecam dr.Mrugacza rzeczowy ,konkretny w leczeniu i skuteczny

jestem dopiero na początku leczenia, po pierwszej wizycie

jestem dopiero na początku leczenia, po pierwszej wizycie

Polecam, prowadzi trzecią moją ciążę, jak kązdy ma swoje wady i zalety ale oceniając go globalnie warto wziąć go pod uwagę przy wyborze lekarza prowadzącego.

Dzięki Panu doktorowi mamy największy skarb naszego życia - naszego 1,5 rocznego dziś synka. Dziękujemy!!!

dziekujemy z calego serca. jestem pacjentka doktora 3 rok, po drodze byl przy mnie w roznych bardzo trudnych chwilach, a teraz jestem w ciazy po icsi. przez caly ten czas podtrzymywal moja sile i wiare i zawsze wszystko dokladnie tlumaczyl. wspaniale podejscie do pacjenta. wiem, ze dr zalezy, zebysmy byli rodzicami.

Polecam Klinikę "Bocian" Dr Mrugacza. Tak konkretnego i bardzo dobrze znającego się w swojej dziedzinie fachowca dotychczas jeszcze nie spotkałam. Polecam, bo właśnie Pan Dr Mrugacz dał mi to szczęście na które wiele z Was czeka od dawna - DZIECKO!!! Dziękujemy Panie Doktorze

Polecam Klinikę "Bocian" Dr Mrugacza.
Dziękujemy Panie Doktorze

świetny specjalista w dziedzinie walki z niepłodnością. mam zastrzeżenia do kontaktów z pacjentem- bywa znudzony, jest niezadowolony gdy pacjent ośmiela się o coś zapytać, nie chce mu się tłumaczyć procedury leczenia, niestety często traktuje pacjenta z góry. niemniej to super specjalista z rewelacyjnymi wynikami- godny polecenia!

Człowiek na właściwym miejscu. Kompetentny, Jego klinika jest naprawdę przyjazna kobietom. Polecam

Godny zaufania, wspaniały człowiek i lekarz

Godny zaufania, wspaniały człowiek i lekarz

Bardzo kulturalny i kompetentny człowiek, polecam wszystkim.

Bardzo kulturalny i kompetentny człowiek, polecam wszystkim.