lekarz Grzegorz Muranty

1,8
1,7
2,4
1,4

wyrokiem sądu skazany został na wysokie odszkodowanie za zniszczenie uzębienia! Wyrok prawomocny! Przestrzegam innych!

Świetny dentysta. Twierdzę tak przede wszystkim dlatego, że po leczeniu u Niego zębów nie psują mi się tak szybko i mam przez długi czas spokój z ich leczeniem. Poza tym Pan doktor jest bardzo miły i uprzejmy. Dołączam się do pozytywnych opinii jak najbardziej polecam Go wszystkim.

Kilka lat temu zniszczył mi dwa zęby. Nie zostały właściwie oczyszczone . Uratowano mi je na Nowym Zjeździe. Brudas i nie prowadził karty pacjenta.

Muranty jest kłamcą i wyłudzaczem pieniedzy!Obiecał zrobić protezy,osobie z mojej rodziny,3 lata temu i do tej pory nie zostały one założone.Oczywiście najpierw zarządał zapłaty a potem kazał się zglaszac co tydzień na niby przymiarki owej protezy.Po miesiacu przestał odbierać telefon i razem z pieniedzmy zapadł sie pod ziemie.Później tłumaczył się,że był bardzo chory i spedził czas w szpitalu.Mija trzeci rok a protezy jak nie było tak nie ma.Muranty oczywiście telefonu nie odbiera.Nie polecam a jednocześnie przestrzegam wszystkich przed tym człowiekiem!!!!!

Czy możesz podać adres pod jakim leczyłeś się u pana Murantego

Czy możesz podać adres pod jakim leczyłeś się u pana Murantego

Moje leczenie w przeciwieństwie do poprzednika trwa już 2 lata. Miałam mieć założone korony, których do dnia dzisiejszego nie mam, a pieniążki zostały wyłudzone od razu.I oczywiście procedura spotkań jest taka sama jak we wcześniejszych postach-już jutro będzie praca skończona,tylko dziwnym trafem a to akurat sprężarka się popsuje ,a to choroba pana Murantego zmoże i dużo innych przypadków losowych.A z tymi moimi koronami to jak z Yeti-pan Muranty mówi że je dla mnie ma tylko nikt ich nie widział.Moja cierpliwość dobiegła końca tym bardziej ,że mam bezpodstawnie spiłowane zęby od już dwóch lat.Składam zawiadomienie do prokuratury o wyłudzenie pieniędzy przez pana doktora.Proszę o posty czy ktoś jest jeszcze oszukany i ewentualne złożenie zawiadomienia zbiorowego

Ja bynajmiej leczyłem zęby i wstawiałem protezy /góra i dół/ u dr. Murantego / Marzec-Kwiecień 2011r./ Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Trwało to trochę ale żeby solidnie wykonać leczenie i proezy to wymaga jednak czasu. Co do ceny za usługę to uważam że bardzo przystępna. Proszę nie szargać opinii naprawdę dobrego specjalisyty. Podłość ludzka nie zna granic! Dziwię się tym którzy przychodzą do Pana doktora /a jest ich wielu/ że nie reagują na takie paszkwile. Może nie mają internetu?.

Witam, pan Muranty zrobił mi koronę,ponieważ złamał mi się ząb. Po czasie dowiedziałam się, że ząb można było odbudować. Teraz mam 'sztuczny'. Korona wg doktora wyszła super. Dwóch innych stomatologów widziało ten ząb i byli przerażeni... Zadzwoniłam do dobrej pracowni, w której rzekomo miała być robiona ta korona, ale tam o doktorze Murantym nie słyszeli. Nie wiem gdzie ją robił bo nie che mi powiedzieć i nie odbiera teraz ode mnie telefonów.Gdybym wcześniej przeczytała Państwa opinie to w życiu bym do niego nie poszła. Serdecznie odradzam.

Wszystkich którzy zostali oszukani przez pana Murantego proszę o kontakt tel. 605 888 480 w celu złożenia przeciwko niemu pozwu zbiorowego o zwrot wyłudzonych pieniędzy i odszkodowanie. O praktykach tego pseudo lekarza powiadomiłem Okręgową Izbę Lekarską, NFZ, Rzecznika Praw Pacjenta i Prokuraturę

Ten dentysta zniszcyl mi zeby. Robil mostek i spilowal mi moje wlase zeby tak ze nic tam nie zostalo. Mostek nie utrzymyal sie dlugo i wylecial. Teraz musze te spilowane 3 zeby wyrwac i robic implanty. A mostek byl na jednego brakujacego zeba. Teraz strace trzy ktore byly dobre bo je tak spilowal ze nie mam zgryzy ani nowego mostka sie nie da przyklejic. Uciekajcie od niego jak naj dalej !!!!!!! To oszust, nie wie co robi i wyciaga pieniadze.