Jestem zdziwiona negatywnymi wpisami powyżej. To cudowny, ciepły, uprzejmy i rzetelny lekarz. Poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi. Jest bardzo dokładny w wykonywaniu badań i opisach. Takich lekarzy ze świecą szukać. Dzięki niemu skończyła się moja trzyletnia tułaczka po różnych "specjalistach"i marnowanie pieniędzy. Polecam każdemu.

Takich lekarzy jest mało. Duża wiedza, umiejętności i kompetencje. Nowocześnie wyposażony gabinet kardiologiczny.Najmniejsze w Kłodzku opłaty za usługi kardiologiczne. Lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta, wszystko wytłumaczy i cierpliwie wyjaśni. Polecam chorym na serce i nie tylko!

Polecam tego specjalistę. W cenie usg serca + ekg

Polecam tego specjalistę. W cenie usg serca + ekg

Lekarz jakich teraz mało. Miły dla pacjentów, bardzo kompetentny, poświęcający dużo czasu każdemu pacjentowi.Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt.Cena za wizytę duża ale mieści się w niej również badanie echokardograficzne i ekg.

Uratował życie mojej Mamie (39lat).Gabinet wyposażony w nowoczesną aparaturę ale najważniejsze to duża wiedza i doświadczenie tego specjalisty. Za 140 zł echokardiograficzne badanie + ekg + konsultacja.

Pierwsze wpisy dokonała chyba zazdrosna konkurecja tego lekarza. Polecam tego kardiologa tym wszystkim którzy mają problemy z sercem i nie tylko

Polecam wszystkim. Bardzo dobry specjalista i bardzo dobry dla pacjentów. Badanie kardiologiczne komoleksowe i dokładne.

Bardzo kompetentny lekarz. Potrafi i pomaga swoim pacjentom.

Bardzo kompetentny lekarz. Potrafi i pomaga swoim pacjentom.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Kłodzko"?

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)

Zamiejska 28 / 2/1
Szpitale Kłodzkie
ulica Szpitalna 1a
ulica Walecznych 7/1
57-300 Kłodzko
Przychodnia Lekarzy Specjalistów "ProDiagno"
ulica Harcerzy 1
JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 3A
Przychodnia Lekarska "ESKULAP"
Wojska Polskiego 18b
57-300 Kłodzko
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Sudeckie Centrum Kardiologiczno-Angiologiczne - Polanica-Zdrój
Jana Pawła II 2
57-320 Polanica-Zdrój