Grzegorz Mysiorski

Pulmonolog

Jest bardzo dobrym lekarzem. Miałam kłopot z płucami na skutek komplikacji po lekach nasercowych. Leżałam kolejny raz w szpitalu w Zdunowie i nikt nie umiał mi pommóc, bo nie mogli znależć przyczyny. Pan doktor poświecił czas na sprawdzenie, przeanalizowanie dokumentacji i odnalazł przyczynę. Okazało się, że jest to zwłóknienie płuc jako komplikacje po zażywaniu leku nasercowego - amiodoran. A mnie próbowano wmówić , że mam astmę. Polecam gorąco tego lekarza, jest kompetentny, uczciwy, rzetelny. Oby przynajmniej większość miała takie zaangażowanie i zrozumienie dla pacjenta.