Grzegorz Myszczyszyn

W 2018 r. dzięki pomocy Pana doktora przyszła na świat moja córka. Dziękuję za opiekę, pamiętam każdego dnia i jestem bardzo wdzięczna!

polecam, bardzo dobry i godny polecenia lekarz, Prowadzi mi ciążę i lepiej trafić nie mogłam,.! wyjaśnia każde wątpliwości i zapytania, poświęca dużo czasu i nie zbywa jak inni lekarze,do tego bardzo uprzejmy.

super lekarz polecam wszystkim spokojnie tlumaczy odpowiada na wszystkie zadane pytania i nie zbywa pacjentek bo mu sie spieszy, wrecz przeciwnie za kazdym razem sa opoznienia w wizycie a to dlatego ze poswieca tyle czasu ile wymaga tego pacjentka:)

Pan Myszczyszyn jest niezwykle uprzejmym i kulturalnym lekarzem. Moja ciąża przebiega bez żadnych komplikacji więc czasami zdarza się, że nie ma powodu na przedłużanie wizyty aby sobie "pogadać". Zawsze mogę na niego polegać w kwestii recepty, odpowiedzi telefonicznej i czy jakiejkolwiek innej sprawie. Polecam lekarza.

Doktor który nie zaczyna od wyrzucenie osoby bliskiej z mego badania zna Prawa Pacjenta i wie że to pacjent decyduje o osobie bliskiej podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu.W większości chowa się żonę za parawan a to jest upokarzające dla męża bo gdybym nie chciała jego obecności by został na poczekalni ale to by było chore krępować się męża a P.ginekologa nie trochę średniowieczne.Wyjaśnia każde pytanie nie wiem jak wygląda wizyta gdy jest się samej bo nigdy nie byłam sama na badaniu czy porodzie zawsze przy mnie jest mąż to jest wspaniałe.Nie spieszy się z zabiegiem i okazało się,że może nie będzie potrzebny.Polecam!.

Bardzo dobry lekarz, niezwykle kompetentny i wzbudzający zaufanie - polecam

Bardzo dobry lekarz, niezwykle kompetentny i wzbudzający zaufanie - polecam

Dzięki niemu mam dwoje zdrowych i szczęśliwych dzieci :))))

Dzięki niemu mam dwoje zdrowych i szczęśliwych dzieci :))))

Spoko lekarz, z pozoru wydaje sie ze nie przejmuje sie za bardzo pacjentką, ale tak nie jest, pracuje na Dyrekcyjnej, tam też od pacjentek słyszałam pozytywne opinie o nim - słyszałam ze inni lekarze skreślali ciąze pacjentek a on przeciwnie, wyprowadził je i dzieciaczki urodziły się zdrowe. Polecam!

Dr Myszczyszyn przygotowuje mnie do ciąży po poronieniu. Jest bardzo kompetentny i odpowiedzilny, nie bagatelizuje problemu jeśli jakiś jest. Na każde moje pytanie udziela rzeczowej i wyczerpującej odpowiedzi. Bardzo polecam doktora

Super lekarz, prowadzi moją 2 ciążę i jestem bardzo zadowolona z jego podejscia do pacjenta, a poza tym zawsze można na niego liczyc! Polecam zdecydowanie