lekarz Grzegorz Myszkowski

2,1
2,2
1,9
1,8

Zainteresowany tylko i wyłącznie swoją osobą, narcystyczny lekarz traktujący pacjenta ja sz....matę. Odradzam kontakty z tym panem, a komisja lekarska no cóż ozdrowiejesz nawet z raka z przerzutami... Przecież laryngolog wie lepiej... Flagowa wizytówka ZUS Grudziądz.

Wydaje mi się, że głównym celem pracy tego "lekarza" jest poniżanie pacjenta, a nie leczenie. Wyjątkowo nieprzyjemny w kontakcie, a właściwie kontakt z tym Panem jest utrudniony. Nie polecam, a oceny daje na 1 bo niestety nie ma niższej punktacji.

Dlaczego tolerujemy takie osoby, Jak ma problemy emocjonalne to niech się leczy.........Szkoda słów i czasu żeby temu komuś go więcej poświecić. Ale ostrzec to obowiązek. Może zaczniemy oficjalnie pisemka, może jakieś nagrania.....Te panie z sekretariatu nie drżyjcie tak przed tą osobą. To już nie te czasy!

bardzo niemily dla pacjeta. Nie polecam go nikomu. Nie wiem jak prywatnie, ale publicznie nie polecam. Chyba ze trafilem na jego zly dzien, ale to nie powinno odbijac sie na pacjecie.

Ten nieuprzejmy i arogancki "lekarz" laryngolog w grudziądzkim ZUS-ie orzekał mój stopień niesprawności po wypadku w pracy i złamaniu pięty !!! i związaną z tym nieruchomość stawu skokowego.Po oględzinach mojej stopy okiem laryngologa stwierdził , że złamałem piętę a sztywny staw skokowy go nie interesuje a przy mojej pracy , jako listonosz sprawność nóg jest sprawą podstawową . Widocznie ZUS musi przyjmować takich niekompetentnych lekarzy , których żadna przychodnia nie chce zatrudnić a brak wiedzy lekarskiej jest dla ZUS-u plusem , szkoda tylko , że za nasze pieniądze .

Gbur jakich mało. Zatrzymał się na etapie " pan i władca ". Buta i pycha idzie przed upadkiem.

Byliśmy dzisiaj z córką u tego zadufanego w sobie "lekarza". Córka ubiega się o rentę socjalną z powodu obustronnego, głębokiego niedosłuchu. Aparatowana od 3 miesiąca życia. Ten nieprzyjemny gość nie badając córki, nie zadając jej żadnego pytania na temat jej dysfunkcji orzekł,że córka nie jest niezdolna do pracy i renty nie o przyznał. Powiedział za to, cytuję "rozbierz się, żeby nie było, że nie byłaś badana" i dwa razy przyłożył stetoskop, następnie córka podniosła ręce w bok, do góry i zrobiła skłon!!!!!!!! To było badanie osoby niedosłyszącej!!!! Kpina i jeszcze raz kpina!Kiedy zacząłem zadawać pytania wyjął dyktafon i powiedział, że będzie mnie nagrywać. Ten facet nie powinien być zatrudniony za nasze publiczne pieniądze, ale jak to mądrze i prawdziwie powiedział Mirosław Drzewiecki "Polska to chory kraj". Pozdrawiam wszystkich czytających i zdecydowanie radzę unikać tego grubiańskiego i cechującego się brakiem profesjonalizmu faceta!!!!

Byłam dziś na komisji i odebrano mi rentę po 9 latach....w ogóle nie spojrzał na dokumentację i nic go poza wykształceniem nie obchodziło(właśnie studium skończyłam) mimo pogorszenia się mojego stanu zdrowi-z operowaną skoliozą i wyhaczonym prętem mam iść do pracy...odwołuję się właśnie...

ja jednynie moge sie wypowiedziec na jego temat jako orzecznika zusu , ponieważ nigdy nie byłem u niego jako laryngologa .. a więc tak ; rente dostawałem 10 lat , aż tu nagle mi ją odebrano . podważa opinie innych lekarzy , nie pozwala dojść do słowa , wgl nie patrzy na dokumenty . tylko najważniejsze jest dla niego rezonans a inne choroby współistniejące go nie obchodzą .jest bardzo nie uprzejmy i podnosi głoś na pacjenta zachowuje sie jak pan i władca . ma człowieka za nic . a jak byłem u niego w gabinecie to jeszcze rozmawiał z jakąś kobieta i mówił że jeżeli by ona zadzwoniła wcześniej to by poprzedniemu facetowi dał rente ... ; / wieć nie polecam bardzooo .

nie nadaje sie na lekarza!!!nie słucha pacjeta!!!jest chyba jasnowidzem, bo niby wie co komu jest i leczy jak mu sie spodoba!!!!nie polecam tego lekarza na 1000% !!!!