dr n. med. Grzegorz Nowakowski

Internista, Endokrynolog, Lekarz rodzinny, Diabetolog

Byłam dziś u doktora , bardzo miły, sympatyczny lekarz , wszystko wytłumaczył.Ma podejście do pacjenta. Polecam z całego serca

Lekarz godny polecenia. Leczę się u niego na niedoczynność tarczycy od 6 lat - postawił dobrą diagnozę, dobrał właściwie leki. Bardzo uprzejmy i konkretny. Koszt wizyty prywatnej w zależności od częstości wizyt (mniej więcej wygląda to tak, że jak wizyta co 3 msc to płaci się 60 zł, do pół roku - 80 zł).

Super lekarz, konkretny,dokładnie mi wytłumaczył na czym polega moja choroba i jak powinnam postępować żeby powikłania nie wstąpiły. Sympatyczny, pogodny,uprzejmy potrafi nawet pocieszyć. Polecam. Małgośka

Polecam każdemu takiego lekarza. Profesjonalizm, trafność stawianej diagnozy oraz skuteczność leczenia. Leczyłam się wcześniej (5 lat) u innych lekarzy z powodu zaburzeń miesiączkowania, dopiero on mi pomógł. Moja cera już się nie przetłuszcza, zmniejszyło się nieprawidłowe owłosienie, zrzuciłam 6 kg. Leczę się od 2 lat. Jestem bardzo zadowolona.

rewelacyjny lekarz, jedyny któremu w pełni ufam, przeprowadza dokładne badania, nie wystawia pochopnej diagnozy