14 lat praktyki i doświadczenia w rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa

14 lat praktyki i doświadczenia w rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa

Doktorant na Akademii Wychowania Fizycznego

Mgr Fizjoterapii

Instruktor Odnowy Biologicznej

Fizjoterapeuta Certyfikowany (Międzynarodowy Certyfikat w Zakresie Mechanicznego Diagnozowania i Terapii Kręgosłupa)

Członek Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii

Właśnie kończę u niego rehabilitację rwy kulszowej i z tego co widze to trafiłam jak wiekszosc z polecenia. Po prawie miesiącu mam kłopot z głowy. Byłam w tym czasie na 6 wizytach. Miły i cierpliwy, nie jest typem naciągacza bo jak nie trzeba to sie nie umawia i nakazuje ćwiczyć w domu samemu. W poczekalni rozmawiałam z kobietą którą uchronił przed operacją kręgosłupa kilka lat temu. Mam totalne zaufanie do tego faceta i max zadowolenie z leczenia...Arabela...

W mojej sprawie pan Olkowski pokazał swoje umiejętności i dokonał cudu z moim kregosłupem. Neurochirurg dał mi trzy miesiące na rehabilitację a jak się nie powiedzie to miał wziąć mnie na operację. Bóle kręgosłupa całkowicie ustąpiły, a noga która kulała na powrót jest sprawna. Neurochirurg na kontroli powiedział że rehabilitacja była prowadzona po mistrzowsku i w tej chwili zapominamy o operacji. Kamień spadł mi z serca. Polecam ostatnią deskę ratunku czyli pana rehabilitanta Olkowskiego. Teresa W.

Trafiłam z polecenia lekarza z Wołoskiej, który wysoko oceniał ww. praktykę. W istocie - wyborny fizjoterapeuta, bardzo życzliwy i pomocny, o pięknej kulturze. Bez przeszkód i pośpiechu omawiał ze mną wszelakie aspekty mojej rehabilitacji i posiadane wady w kręgosłupie. Dobiera trafne ćwiczenia, szybko poprwiające codzienne funkcjonowanie. Po rehabilitacji doradził mi cudowne ćwiczenia do samodzielnego wykonywania. Od czasu rehabilitacji nie odczuwam piorunujacego bólu w całej szyi i głowie. Oceniam moją rehabilitację bardzo pozytywnie. Z poważaniem Mirosława K.

Rewelacyjny fizjoterapeuta od kręgosłupa, mistrz w swoim fachu. Do tego bardzo komunikatywna osoba. Wyprowadził mnie z tzw. ostrej rwy ramiennej która nie ustępowała mi już ponad 2 tygodnie mimo leków. Stan był na tyle poważny że niemożliwe było już utrzymanie czegokolwiek w ręce. Dzięki temu rehabilitantowi poszło nam nadzwyczaj szybko bo po 2 dniach nie było śladu bólu a po tygodniu miałam już pełną sprawność w dłoni. Na kontroli potwierdził to neurolog że dobrze trafiłam bo to uznany i polecany rehabilitant specjalizujący się w takich przypadkach. Polecam z pełnym przekonaniem - SashaSasha -

Pan Grzegorz jest doskonałym specjalistą, o ogromnej wiedzy z zakresu rehabilitacji kręgosłupa. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, w sposób zrozumiały i rzeczowy przekazuje informacje o stanie zdrowia i zalecanej rehabilitacji. Mój kręgosłup wymaga jeszcze trochę pracy, ale mam pewność i spokój w głowie, że jestem w dobrych rękach, a zalecane ćwiczenia przynoszą z tygodnia na tydzień efekty i poprawę. Obyśmy, mając problemy ze zdrowiem, zawsze spotykali takich ludzi, jak Pan Grzegorz.

Facet bezbłędny, bardzo miły i świetnie tłumaczący co sie dzieje z kręgosłupem i bólem. Jest na prawdę rewelacyjny i do tego przemily. Spędzilam u niego godzinę na pierwszej wizycie i aż sie nie chciało mi od niego wychodzić. Czułam że bada mnie super fachowiec do tego bez wszechobecnego pośpiechu. Dalej chodze do niego na ćwiczenia i masaże i jest na super poziomie. Specjalista rewelacyjny!

Rehabilitant z powołania, otoczył mnie opieką i troską jakiej się nie spodziewałam. Jestem zdumiona bo wydawało mi sie że w czasach gdy pacjent jest klientem nikt już tak skwapliwie nie postępuje. Byłam na kilku wizytach i na koniec na masażu. Uciążliwe bóle karku i okolicy łopatek trwające już tygodniami ustąpiły po około dwóch dniach. Mam zalecenie wykonywać ćwiczenie profilaktyczne w domu oraz pracy i faktycznie ból nie powraca. Wysłałam do Pana Grzegorza Olkowskiego też moją koleżankę której także pomógł i była bardzo zadowolona.

Chodzę do Grzegorza na ćwiczenia wzmacniające kręgosłup. Prowadzi treningi w bardzo fajny sposób i tworzy fajny klimat. Dobrze wyposażony i ładny gabinet, dużo sprzętu do ćwiczeń i 'to coś' w Grzegorzu (o czym widzę piszą i inni) daje ochotę do ćwiczeń oraz satysfakcję. Podsumowując, treningi to czysta przyjemność dla pacjenta.

Z trudnością dotarłam do Pana Grzegorza, a wyszłam juz niemal pewnym krokiem ledwie po trzech kwadransach. Oczywiście nie uleczył mnie w 45 minut ale powiedział co mam wykonywać, czego unikać, a czego nie robić. Wszystko co robi, robi na spokojnie i pewnie. Mam pełne zaufanie do tej osoby, w każdym calu perfekcyjny, widać że wysmienicie zna się na rzeczy.

Owacja na stojąco to za mało. Mój kręgosłup w końcu nie boli, a to wszystko stało się wyłącznie za sprawą tego rehabilitanta. Od początku Pan Olkowski wykazywał mną zainteresowanie i duże zaangażowanie w pracę ze mną. Jednocześnie silnie mnie zmotywował do ćwiczeń. Zachwalam go jako niezwykle wprawnego specjalistę i człowieka o sercu dla pacjenta. Pozdrawiam Tadeusz Grzęda