14 lat praktyki i doświadczenia w rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa

14 lat praktyki i doświadczenia w rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa

Doktorant na Akademii Wychowania Fizycznego

Mgr Fizjoterapii

Instruktor Odnowy Biologicznej

Fizjoterapeuta Certyfikowany (Międzynarodowy Certyfikat w Zakresie Mechanicznego Diagnozowania i Terapii Kręgosłupa)

Członek Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii

Ginekolog polecił mi tą wizytę, poszłam i zaczęłam rehabilitację kręgosłupa szyjnego bo będąc w ciąży nie mogłam brać leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Trudno mi w to uwierzyć ale po ćwiczeniach które kazał mi robić p. Olkowski po kilkunastu godzinach efekt był jak ręką odjął. Jaka to ulga dla wystraszonej ciężarnej kobiety to chyba nie muszę nikomu mówić...

PalomaDubis//: Jestem uczulona na "buców" w gabinecie i opryskliwe, zdawkowe informacje oraz poczucie traktowania "z góry". Tu miłe zaskoczenie, bo jest to osoba kulturalna i taktowna, bardzo uprzejma w kontaktach z pacjentami. Jest to autentyczny fachowiec z powałaniem w swojej specjalności. Sprawnie robi co do niego należy, przedstawia wnioski po badaniu i proponuje leczenie. Zawdzięczam mu funkcjonowanie bez bólów krzyża. Można z nim pogadać, ma zdroworozsądkowe poglądy na rehabilitację. Młody, fajny fizjoterapeuta godny polecenia.

Jest to rehabilitant z sercem na dłoni i wielką cierpliwością do nas pacjentów. Trułam mu głowę i dzwoniłam z każdą drobnostką a on nigdy nie był niemiły, zawsze skory do pomocy i rozmowy. Wyleczyłam dysk i korzonki dopiero w jego gabinecie a o wcześniejszych "specjalistach" chcę już jak najszybciej zapomnieć.

Byłam wczoraj u niego na wizycie z okrutnym bólem w krzyżu a dzisiaj rano obudziłam się bez większych dolegliwości, no może lekko usztywniona. Po ćwiczeniach które wczoraj robiliśmy i dzisiaj już po kilku seriach, które robie już sama w pracy, jest optymistycznie. Człowiek bardzo konkretny i wie co robi, polecam

Świetny rehabilitant, taki z powołania. Życzliwy do pacjenta, ze szczerą i niewymuszoną chęcią niesienia pomocy. Mówi zwarcie, dokładnie naświetla problem i precyzuje jasno, co i jak trzeba rehabilitować w kręgosłupie. Ekstra przy badaniu i ćwiczeniach, aż chce się tam bywać. Ładny, czysty gabinet, dobry sprzęt do ćwiczeń. Naprawdę bardzo polecam. /Viviana/

Pierwszy człowiek, który dokładnie mnie zbadał, poświęcił czas i wszystko spokojnie wytłumaczył. Bóle krzyża miałem od kilku lat, a wszystkie dotychczasowe wizyty przebiegały ekspresowo, niczego się nie dowiedziałem o swojej chorobie, a jedyną poradą było zawsze wysłanie mnie do apteki po worek leków przeciwbólowych, przeciwzapalnych, rozluźniających mięśnie, itd. Ból wciąż wracał, teraz wiem dlaczego. I już nie wraca! Tak powinna wyglądać rehabilitacja i podejście do pacjentów. Pozdrawiam, Waldemar Ostrowski

Pozdrawiam, Waldemar Ostrowski

Rehabilitant doskonaly! Wspanialy fachowiec i rewelacyjny facet budzacy zaufanie tym co robi i w jaki sposob o tym mowi. Mialam duza przepukline dyskowa z ktorej mnie wyciagnal w stylu godnym uznania, co potwierdzilo mi na pozniejszych kontrolach dwoch lekarzy neurologow. Promujmy i polecajmy sobie takich specjalistow! Bozena Glosniewska

Jest bardzo fajny, kontaktowy i pomocny. Przyszłam do niego skierowana od lekarza ze szpitala Świętej Rodziny z mocnymi bólami w szyi i górze pleców. Zbadał mi szyję, poćwiczył a na kolejnej wizycie zrobił mi też masaż. Kazał mi robić ćwiczenie i przeszło jak ręką odjął. Świetny!!!

Byłam dzisiaj w profizjo na masażu ciążowym i pierwszy raz od dłuższego czasu poczułam ulgę w kręgosłupie. Nogi też jakby stały sie lżejsze i mniej popuchnięte. Masował mnie pan Olkowski którego polecały mi dziewczyny na szkole rodzenia i faktycznie on jest super. Ja też zachwalam :)) <ewelka>

Sympatyczny rehabilitant, zawsze serdecznie się do mnie odnosi i nigdy nie widziałam go w złym humorze. Uczęszczam do jego gabinetu na masaże i ćwiczenia kręgosłupa. Bardzo kompetentna osoba. Okazał mi nieocenione wsparcie jak do niego trafiłam z bólem. Świetny gabinet rehabilitacji kręgosłupa i masażu. ~pola