14 lat praktyki i doświadczenia w rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa

14 lat praktyki i doświadczenia w rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa

Doktorant na Akademii Wychowania Fizycznego

Mgr Fizjoterapii

Instruktor Odnowy Biologicznej

Fizjoterapeuta Certyfikowany (Międzynarodowy Certyfikat w Zakresie Mechanicznego Diagnozowania i Terapii Kręgosłupa)

Członek Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii

Do gabinetu Profizjo trafiłam po urodzeniu mojej córeczki – szkoda, że dopiero wtedy. Nie mogłam poradzić sobie z opieką nad dzieckiem (chodzi o codzienne czynności takie jak podnoszenie czy kąpiel) z powodu dolegliwości kręgosłupowych. Po serii ćwiczeń oraz porcji wiedzy z zakresu profilaktyki cieszę się każdą chwilą którą mogę spędzać z córeczką, a codzienne czynności nie powodują dyskomfortu. Pati z Gabrysią

Rozwiązał mój kilkuletni problem z nawracającymi bólami lędźwi i drętwieniem w nodze. W sumie około 4-5 tygodni ćwiczeń u niego zupełnie wyeliminowało te totalnie dołujące mnie bóle. Dla mnie po takich męczarniach z kręgosłupem to coś nieprawdopodobnego. ~julia

Oby jak najwięcej takich specjalistów w służbie zdrowia. Rehabilitowałam w Profizjo rwę ramienną i jestem ze wszystkiego bardzo zadowolona. Mam ochotę tam jeszcze pochodzić na ćwiczenia na kręgosłup bo widziałam ludzi jak tam ćwiczą i polecali mi te zajęcia.

Do p. Grzegorza chodziłem jakieś 10 lat temu, jeszcze do gabinetu na Mokotowie. Aktualnie, podjąłem leczenie dyskopatii z panem Olkowskim i z przyjemnością stwierdzam, ze to udany powrót po latach. Wyśmienita współpraca i postępy w leczeniu są godne uznania. Miło wrócić i się nie rozczarować, to rzadkie w dzisiejszych czasach, zwłaszcza w służbie zdrowia. Pozdrawiam, Marek Załucki

Bardzo miły i otwarty fizjoterapeuta. Można spytać go o wszystko, nie tworzy niepotrzebnego dystansu z pacjentem. Podczas ćwiczeń bywa wesoło, więc łatwo zapomina się o wysiłku. Jak mantrę powtarza, że tylko samodyscypliną i ciężką pracą można rehabilitować i 'zabezpieczyć' chory kręgosłup. W moim przypadku (koleżanki również, bo byłam z polecenia) ten rehabilitant okazał się świetny. Zosia B.

Pan Olkowski jest absolutnie wybitnym rehabilitantem w dziedzinie leczenia kręgosłupa. U Pana Olkowskiego miałam przyjemność i szczęście rehabilitować kręgosłup szyjny w 2006 roku i odcinek lędźwiowy pod koniec 2011 roku. W obu przypadkach osiągnął ze mną znakomite rezultaty. Bardzo kulturalny i nie zmanierowany przez swoją popularność, choć wyjątkowo charyzmatyczny. Rekomenduję, winszując talentu i wiedzy Barbara Kurek

Faktycznie pana Olkowskiego często widać na szklanym ekranie hehehe. Gość jest dobry, ta robota to chyba jego żywioł. Moja szkoła tańca współpracuje z nim i wysyła wszystkich tancerzy do niego. Chyba wszyscy warszawscy tancerze go znają hihihi. Dzięki niemu dalej tańczę a było już ze mną bardzo kiepściutko... ~DancingTarantula

Chodziłam do Pana Grzegorza na masaże ciążowe na Madalińskiego. Teraz, po ciąży, wracam z moim kręgosłupem do ładu chodząc do Niego na specjalne ćwiczenia w nowym gabinecie na Kazury. Pan Grzegorz jak zwykle super, ale gabinet o wiele fajniejszy. TamaraF

Polecam tego rehabilitanta. Trafilam do niego z ogromnym bolem w karku, dretwieniem reki i niemoznoscia ruszania glowa. Dzieki spokojnej i rozwaznej rehabilitacji dosc szybko odzyskalam sprawnosc. Osobiscie uwazam pana Olkowskiego za wyjatkowo ostroznego i rzetelnego specjaliste. Iza C.

Świetny diagnosta (to samo wyszło na rezonansie co powiedział), przesympatyczny człowiek. Delikatny jak bada, opanowany i spokojny. Bardzo dociekliwy w pytaniach o objawy! Wyjątkowo pozytywny odbiór i dobry adres dla zbolałego kręgosłupa. *haniamania*