lekarz Grzegorz Pietrak

Psychiatra

Lekarz, specjalista psychiatra, absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie( Warszawski Uniwersytet Medyczny), specjalizacja w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w latach 2010-2013 kierownik zespołu oddziałów - Dziennego Oddziału Leczenia Zaburzeń Nerwicowych oraz Oddziału Dziennego Seniora z pododdziałem leczenia choroby Alzheimera w Warszawie. Zintegrowane podejście terapeutyczne w oparciu o gruntowną diagnozę psychomedyczną, pos...

Witam , chcę pochwalić i docenić pracę Pana Doktora Pietraka:wspaniały lekarz ludzki człowiek i chodząca kompetencja psychiatryczno-psychoterapeutyczna. Towarzyszy mi (z przerwą od czerwca 2012 roku do sierpnia 2013), Dobierał mi leki wcześńiej, a teraz dba o mój powrót do zdrowia na maksa. Jeżeli profilaktyka psychiatryczna (moim przypadku to już tylko zapobieganie nawrotwi schorzenia( to tylko u Pana Doktora. Ja jestem zadowolona i po każdej rozmowie (od 2013 roku sierpnia )wychodziłam podbudowana. Bardzo polecam Pana Doktora Grzegorza Pietraka,na Koshutta 4m 1. Pacjentka M.XYZ

Witam ,
Towarzyszy mi (z przerwą od czerwca 2012 roku do sierpnia 2013),
Dobierał mi leki wcześńiej, a teraz dba o mój powrót do zdrowia na maksa.
to tylko u Pana Doktora.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

Niekłańska 48 lok. 16
PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis