Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Od 2006 roku poprowadził moje dwie ciąże , standardowe badania ,opieka...polecam.

Katastrofa. Bagatelizowanie stanu pacjentki. Przedmiotowe traktowanie. Żarty nie na miejscu. Po starcie dziecka - lekarz oznajmił, że jednak mógł inaczej poprowadzić moją ciążę, wtedy byc może dziecko by żyło... NIE POLECAM!

Pan Grzegorz jest naprawdę genialny. Zmieniłam dotychczasowego lekarza na doktora Płacheckiego i to jest zupełnie inna bajka. Jest przede wszystkkim bezinteresowny i miły. Do tego delikatny i troskliwy. Zawsze mogę zadzwonić po radę. Polecam z czystym sumieniem !

Wszystkim Paniom, a sobie przede wszystkim życzyłabym tylko takich lekarzy jak Pan Doktor.Jestem pacjentką Pana Doktora od 7 lat i nigdy nie pójdę do nikogo innego. Lekarz z powołania a do tego bardzo delikatny, uprzejmy i miły.

Polecam tego lekarza!!! prawie 5 lat staraliśmy się o dzidziusia. Wizyty w klinikach w Katowicach i Łodzi nic nam nie dały. 4,5 roku jestem pod opieką tego lekarza, a od 3 mamą ślicznego zdrowego chłopczyka. Pozdrawiam.

Polecam jak najbardziej dr Grzegorza Płacheckiego.Świetny specjalista,poświęca pacjentce dużo czasu, tłumaczy dokładnie, wzbudza zaufanie. Bardzo uprzejmy i miły człowiek, bez wachania polecam każdej kobiecie.

Jestem zszokowana postawą tej osoby prawdziwy lekarz z powolania!!!Jak najbardziej zgadzam sie z opiniami innych pacjentek-prawdziwy lekarz z powolaniem oby wiecej w Czestochowie takich lekarzy.

Prowadzi moją ciąże, ma podejście do pacjentek, jest bardzo delikatny i zna się na rzeczy. Polecam tego lekarza.

Super lekarz - prawdziwy specjalista - uprzejmy życzliwy. Chodzę do niego od kilku lat teraz prowadzi moja pierwszą ciążę. Mogę go polecić z czystym sumieniem.

Pan Grzegorz odbierał mój poród. W ciągu kilku minut podjął decyzję o cesarskim cięciu za co jestem m bardzo wdzięczna. Gdyby było inaczej nie było by teraz z nami synka. Polecam miły i sympatyczny troszczy się o pacjentkę również po porodzie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Garnek"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
ul. Kilińskiego 6, Lok. 12