lekarz Grzegorz Płachecki

Nie chodziłam do tego doktora na wizyty. Przeprowadzał u mnie cesarskie cięcie. Gdyby nie On i Jego szybka decyzja o cc mój syn byłby wśród aniołków. Panie Doktorze DZIĘKUJEMY!

Prowadził moje obie ciąże bo gdyby nie on na pewno nie zdecydowałabym się na poród na parkitce !!! Ufam mu w 100 % Rzeczowy ! Konkretny ! Ale przede wszystkim bardzo ...delikatny ;-)) Pozdrawiam

Bardzo miły lekarz zna sie na rzeczy robi wszystko aby pomóc swoim pocjętka polecam jest bardzo miły i kompetentny.Potrafi pomóc!!!

Pan Grzegorz odbierał mój poród. W ciągu kilku minut podjął decyzję o cesarskim cięciu za co jestem m bardzo wdzięczna. Gdyby było inaczej nie było by teraz z nami synka. Polecam miły i sympatyczny troszczy się o pacjentkę również po porodzie.

Świetny i bardzo kompetentny specjalista

Świetny i bardzo kompetentny specjalista

Wspaniały, przemiły, rzeczowy, ostrożny i mądry lekarz! Siedem lat temu prowadził moją ciążę,poród i opieka po - super. Teraz jestem w 6 tygodniu drugiej ciąży i oczywiście wróciłam do "mojego doktora". Ufam mu w 100%!

Bardzo polecam prowadził moje trzy ciąże i jestem ogromnie zadowolona jest uprzejmy i miły lekarz

Polecam tego lekarza, kompetentny, miły z dobrym podejściem do pacjentki

Polecam tego lekarza, kompetentny, miły z dobrym podejściem do pacjentki

Prowadził moją ciążę. Bardzo miły człowiek. potrafi doradzić.Można mu zadać pytanie na każdy temat i udzieli żetelnej odpowiedzi:)Badania ginekologiczne przebiegają szybko i sprawnie.Polecam wszystkim:)

Bardzo sympatyczny a do tego zna się na rzeczy. Polecam

Bardzo sympatyczny a do tego zna się na rzeczy. Polecam