Grzegorz Początek

Cytolog, Ginekolog, USG

Bardzo dobry lekarz, Prowadził moja pierwsza ciąże i poprowadzi drugą, jestem bardzo zadowolona, konkretny z dobrym podejściem do pacjentki.

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją pierwszą i drugą teraz ciążę. Bardzo kulturalnie się obchodzi z pacjentką. Spokojnie wszystko tłumaczy. Jedyny minus to to że nie pracuje w szpitalu (a to dużo daje w przypadku porodu i badań np. ktg) i nie ma usg w 3D. Poza tym polecam wszystkim takiego lekarza. Zawsze można do niego zadzwonić i zapytać o radę w razie jakiegoś problemu.

Ogólnie za drogo, nie dość że wizyta droga to jeszcze dostałam drogie tabletki anty. w niektórych aptekach 40 zł za opakowanie, a po tygodniu musiałam przerwać bo strasznie źle się czułam. Na recepcie nie dostałam żadnej zniżki, jak bym kupowała normalnie.

Lekarz spełnia moje oczekiwania w zupełności. Można powiedzieć, że wizyty u niego są przyjemnością. Wszystko dokładnie tłumaczy, a przy tym jest bardzo miły i delikatny jeżeli chodzi o badanie. Przede wszystkim nie patrzy na zegarek !!

Bagatelizował moje obawy i słabe wyniki; krytykował postępowanie poprzedniego lekarza, który bardzo mi pomógł. Wysyłał na badania bez wyraźnych wskazań, nie wytłumaczył wcale do czego mi sa potrzebne ( oczywiście za badania miałabym dodatkowo płacić- 500-600 zl )Skasował słono, bo 170. Może i jest miły, ale jak się wychodzi z gabinetu i ma więcej pytań niż przed wejściem, to nie jest dobrze. Omija szerokim łukiem szkolenia, jak z resztą pozostali kołobrzescy lekarze (może poza Kierznowskim).

Bardzo dobry lekarz polecam!!!! Miałam problemy ze zdrowiem nie mogłam mieć dzieci, ale koleżanka poleciła mi doktora i dziś już za parę dni będę szczęśliwą mamą. Dziękuje Panie doktorze.

Bardzo dobry lekarz polecam!!!!
Dziękuje Panie doktorze.

bezstresowo przechodzi sie przez badania. Lekarz idealny. Wszystko tłumaczy, co robi po kolei, czego sie spodziewac, wyjasnia choroby, leki itd. w trakcie badania na fotelu zagaduje ,zeby sie kobieta nie krepowala. dostepny pod komorka cala dobe, jesli ciezarna ma pytania. ja jestem bardzo zadowolona. mialam wczesniej pania doktor ktora mi wymyslala choroby i kasowala za kazda wizyte 250zl. potem znalazlam jego i to byl strzal w dziesiatke. btw. z tego co czytam w opiniach to narzekacie ze 150zl dajecie za wizyte..jak nie macie pieniedzy to chodzcie do kiepskich ,publicznych lekarzy a nie prywatnie. lekarz jest po to by dbac o pacjenta, a nie tylko wystawiac recepty na maslane oczy

Nie polecam.Miałam 2 wizyty w przeciągu 2 m-cy.Na pierwszej zapłaciłam za wszystkie badania tj.150;.Za 2 m-ce przyszłam po wynik z cytologii i byłam znów badana+usg /120/.Zostałam potraktowana w taki sposób jakbym wcześniej nie była na wizycie i nie była prowadzona historia choroby-zwykłe naciąganie.W/g mnie wystarczyło oddać wynik z jakimś komentarzem.Ewentualnie zapłacić za wizytę.

Bardzo dobry lekarz, prowadził moją ciąże... Wszysto ok... miły, delikatny, tłumaczy wszytsko co robi...

Zraził mnie do siebie. Wymyśla choroby , każe chodzić na wizyty , co kosztuje. Po kilku wizytach poszłam wreszcie do innego lekarza, który powiedziła , że jestem zdrowa. !!!