dr n. med. Grzegorz Pojda

kompletny kretyn nawet nie chce mi się pisac o kims kto nie widzi zeza u dziecka gdzie jest on ewidentny jak 2*2 o reszcie nie wspomne. Nie chodzcie do niego bo to bez sensu.

Świetny specjalista. Byliśmy u niego z rocznym synkiem. Jako jedyny z pośród 4 okulistów postawił prawidłową diagnozę i jako jedyny odważył się dokładnie zbadać dziecko. Inni tylko gdybali co dolega naszemu dziecku, na zasadzie "nie wiem co to jest ale trzeba operowac". Wszyscy inni najwyraźniej bali się przeprowadzić dokładnego badania tak małemu dziecku. Jedynie dr Pójdą wykazał że jest dobrym lekarzem. Bardzo polecamy dr Pojdę!

Nie wierzę w niepochlebne opinie pisane dzień po dniu.. A do tego brudny gabinet? Co za bzdury.. Miałam wskazanie do pilnej konsultacji noworodka, a nikt nie chciał nas przyjąc w naszych okolicach. Limity NFZ jak się okazało da się ominąc po znajomości przez prywatne gabinety.. na szczęście do tak podchodzących do sprawy lekarzy którzy telefonicznie potraktowali mnie jak śmiecia, nie musieliśmy trafic, po tym jak zadzwoniłam do Dr Pojdy. Jako jedyny był zainteresowany naszym problemem - wysłuchał mnie, obcą osobę i tego samego dnia przyjął z 4 dniowym maleństwem poza ...

Nie wierzę w niepochlebne opinie pisane dzień po dniu..
A do tego brudny gabinet? Co za bzdury..

Jako jedyny był zainteresowany naszym problemem - wysłuchał mnie, obcą osobę i tego samego dnia przyjął z 4 dniowym maleństwem poza kolejką..
Lekarz ma rzeczywiście specyficzne podejście do pacjenta - bez zbędnych opowiastek i uprzejmości, ale jak się okazuje z sercem.. czy do pacjenta czy po prostu do swojej pracy.
Za co w tym miejscu moge podziękowac, bo Pan Doktor po prostu wyszedł zostawiając nas pod opieką innego fachowca na oddziale okulistycznym. I z tego co wiem to lepiej nie mogliśmy trafic.
Lekarz który po prostu robi swoje!! Nie potrzebujemy uprzejmych za pieniądze bezdusznych łapówkarzy, a takich właśnie fachowców. Dziękuję

Od 3 lat leczę sie z córka u Pana Pojdy i co do jego kompetencji nie mam zastrzeżeń ae jesli chodzi o podejscie do pacjenta to jest karygodne. Jest on niemily, nieuprzejmy i w ogole nie ma cierpliwosci i podejscia do dzieci. Po ostatniej wizycie na ktorej zostalam razem z córka obrazona, wyrzycona po 2 min. z gabinetu(bo Pan doktor nie mial ochoty badac mojej corki) a na koniec kazano mi za to zaplacic, wiecej sie nie zjawie u Pana doktora...

Może i specjalista z niego dobry, ale to w jaki sposób przeprowadził badanie bylo karygodne. Moje dziecko (roczne) wystraszyło się i balo się otworzyć oczek do badania, bo jak zobaczyło obcego pana z czyms metalowym na oczach to sie nie dziwię. Pan Pojda nawet nie probował dziecka uspokoic i odstresować. Ba, nawet nie dał szansy nam, rodzicom na zrobie tego. Przebadał dziecko silą, aż wgniótł w delikatną skorę oczek mojej córeczki swoje paznokcie! To jest niedopuszczalne.

"Usługi" doktora POJDY nie polacam najgorszemu wrogowi. W pełni zgadzam się z negatywnymi opiniami zamieszczonymi wcześniej. Podchodzi do pacjenta (klienta - wizyta prywatna, w końcu za usługe bierze pieniądze, oczywiście bez żadnego pokwitowania!) jak weterynarz do agresywnego pieska! "Gabinet" obskórny, brudny. Obsługa nieuprzejma, arogancka, traktuje rodziców i dzieci w mega nieuprzejmy sposób. Na poją prośbę że chciałbym wyniki badania zabrać ze sobą, stwierdził że wyrzucił to juz do kosza a wydrukować drugi raz sie nie da! Na moje pytanie: z czego mam porównać przy następnym badaniu - odpowiedź - zapiszemy to na komputerze i za 6 m-cy porównamy. No nie porównamy bo już tam więcej nie pójdę! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!

Przyznam, że wybierając się z moim synem do Pana doktora (z ogólno dostepnych opinii najleprzego okulisty dziecięcego w regionie), czytałam wpisy na tej stronie. Nie mogę zostać na nie obojętna. Pan doktor to znakomity fachowiec, to jest najważniejsze. Ponadto, mój syn nie należy do spokojnych i cichych dzieci a mimo to Pan doktor tak potrafił go zainteresowac badaniem, że bez problemu udało się to zrobić. Badanie było bardzo dokładne z super podejściem. A tym rodzicom którzy opisuja złe podejście do dzieci proponuje zastanowić sie nad swoim zachowaniem i zastanowieniem się czy może z nimi nie jest coś nie tak ...

ABSOLUTNIE NIE POLECAM TEGO LEKARZA. BYŁAM U NIEGO Z NIESPEŁNA 3 LETNIĄ CÓRKĄ. GRUBIAŃSTWO, OPRYSKLIWOŚĆ I CHAMSTWO DOKTORA SPRAWIŁO, ŻE MOJA CÓRKA W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZE STRACHU NIE PÓJDZIE DO ŻADNEGO LEKARZA. DR POJDA DAŁ MI RADĘ ABYM BIŁA DZIECKO WTEDY NAUCZY SIĘ DYSCYPLINY I NIE BĘDZIE PŁAKAĆ. PORAŻKA!!!!

Kompetentny specjalista. Konkretny, szanuje czas pacjenta. Nie mam do Niego żadnych zastrzeżeń i śmieszą mnie posty świadczące o jego braku uprzejmości. Nonsens. To nie ma być showman z telewizji śniadaniowej tylko okulista i jako taki jest niezrównany. Gorąco polecam.

Doktor Pojda jest wspaniałym specjalistą. Kompetentny, rzeczowy i sympatyczny. Zoperował mi oko, choć trzech poprzednich okulistów wydało na mnie wyrok. A doktor Pojda mnie wyleczył bezproblemowo. Wspaniały człowiek. Czytałam poprzednie opinie i tak sobie myślę - lekarz ma diagnozować i skutecznie leczyć, a nie rozpuszczać się anielsko nad pacjentami. Czyż nie?

Wspaniały człowiek.