dr n. med. Grzegorz Pojda

Sam jestem lekarzem i ...wstyd mi za tych, którzy tak żle oceniają Pana Dr. Pojdę. Może i ma trudna w kontaktach osobowość, ale znam wielu moich "magików" kolegów, którzy sa przemili, przekochani , świetnie odbierani , a ich kompetencje Boże zachowaj. Może o to jednak chodzi, bo na co chorym wiedza umiejętności - zawsze można potem oskarżyć doktora i kasę wyciągnąć. A wracając do meritum...Dr. Pojda jest najlepszym specjalista jakiego spotkałem w tej dziedzinie - mój syn jest leczony u niego już blisko 10 lat. Człowiek z zasadami i to fakt znanym nazwisku, ale tylko w dobrym tego słowa znaczeniu. Polecam każdemu dla kogo najważniejsze jest zdrowie i jeszcze raz zdrowie, a nie pierdoły.

Ponoć najlepszy specjalista na Śląsku, ale z takim podejściem do ludzi, a zwłaszcza dzieci, powinien przerzucić się na weterynarię, akwarystykę lub medycynę wojskową praktykowaną w gułagach. Niemniej jednak nie podważam kompetencji lekarskich, bo... sam się nie znam na okulistyce. Mam tylko nadzieję, że nie zrobił mojemu dziecku krzywdy laseroterapią. Okaże się za jakiś czas...

Witam Pan Doktor może i nie jest wylewny ani skory do uśmiechów.Nie biega za rodzicami a wręcz odwrotnie trzeba szybko Pana Doktora pytać zanim pobiegnie dalej. Ale co do Jego kompetencji nie mam wątpliwości. Jest najlepszy w tej dziedzinie przynajmniej jak chodzi o retinopatię. Mój syn potrzebował szybkiego zabiegu i Pan doktor przejechał ponad 100 km w niedzielę popołudniu żeby zabieg wykonać. Dla mnie to jest najważniejsze!!!

Byłam u Pana doktora z moją 2 miesięczna córeczką, bardzo dobrze zdiagnozował problem z oczkiem mojej córci. Byłam jeszcze dwa razy, fakt Pan doktor do wylewnych osób nie należy ale robi co powinien- a przecież to jest najważniejsze.

Dr. G.Pojda jest wyśmienitym specjalistą okulistyki dziecięcej..syn ma dzisiaj 16 lat i jest pod jego opieką 14 lat..To dr.Pojda rozpoznał chorobe syna jako noworodka..która sie potwierdziła w CZD w Warszawie..po 2 letnim leczeniu w Warszawie wrociłam do dr. Pojdy..dziekuję,ze mamy tak wspaniałego specjlistę na Śląsku...

Do dziś pamiętam jak było: w poczekalni tłum ludzi, lekarz paraduje wśród nich rozmawiając przez komórkę. Wpada do gabinetu, nie myje rąk i zaczyna "badanie". Szybko, bo kolejka jest długa a trzeba zarobić skoro się ma znane nazwisko. Badanie bardzo bolesne i źle przeprowadzone! Nie jest to wpis pieniaczy, naprawdę chcę Państwa ostrzec przed bezkarnym felczerem!

dziś byliśmy u Pana doktora z naszą kruszynką. jechaliśmy z duszą na ramieniu a wyszliśmy z uśmiechem od ucha do ucha i co najważniejsze nie tylko my ale nasza malutka również. przed wejściem bardzo miła pani pielęgniarka i delikatna a w gabinecie spokojny p. doktor, który fakt nie pierniczy farmazonów tylko spokojnie wyjaśnia co robi i w jakim celu. bardzo kompetentny człowiek, który wie co robi i po co . naprawdę szczerze polecam. dzięki temu lekarzowi nasz wcześniaczek widzi i to bardzo dobrze. oby tak dale. wizytka kontrolna na pewno u tego lekarza. polecam bardzo

Rzetelny lekarz, ze zdroworozsądkowym podejściem do problemu. Potrafi w przystępny i zrozumiały sposób wyjaśnić sposób leczenia i planowane postępowanie. Kompetentny specjalista - woli potwierdzić diagnozę dokładniejszymi badaniami niż kierować się jedynie "sugestiami" innych okulistów. Przyjezne podejście do pacjenta. Polecam!!!

Polecam!!!

Lekarz jest nie przyjemny przez co jego diagnoza staję się mało wiarygodna. Odniosłam wrażenie, że nie lubi dzieci i nie ma cierpliwości do swoich małych pacjentów.

Mimo, że doktor wydaje się oschły, co przy dziecku jest raczej wadą niż zaletą chodzę do niego i leczę u niego swoje dziecko, bo wiem, że zna się na rzeczy. I polecam go swoim znajomym.