dr n. med. Grzegorz Pojda

Jeżeli chodzi o retinopatię wcześniaków świetny specjalista, ze zdrowym rozsądkiem

Za mało od siebie panie doktorze...Dzieci to nie lalki które sie ustawia w rzędzie Chociaż czasami trzeba metodą szybko i bez dyskusji, niestety mimo tego uważam że specjalista w swojej dziedzinie jest Pan b.dobrym z tym,że podejścia do pacjenta pan nie posiada.

zdecydowanie nie polecam. może i kompetentny ale niegrzeczny i jak za takie pieniądze to mało tłumaczący schorzenie.

Niestety dołączam do grona niezadowolonych pacjentów. Lekarz mam wrażenie traktuje wszystkich na zasadzie "byle szybko". Jego diagnoza okazała się radykalnie rozbieżna z prawdą. Tylko dzięki naszej pediatrze nie musieliśmy wykonywać niepotrzebnego znieczulenia ogólnego synka.

Niestety dołączam do grona niezadowolonych pacjentów.

NAPEWNO JEST BARDZO DOBRYM SPECJALISTĄ POLECIŁAM GO ZNAJOMYM I SĄ ZADOWOLENI.

NAPEWNO JEST BARDZO DOBRYM SPECJALISTĄ POLECIŁAM GO ZNAJOMYM I SĄ ZADOWOLENI.

Witam wszystkich, jestem dr Pojda i oceniam się na 5+

Witam wszystkich, jestem dr Pojda i oceniam się na 5+

Widocznie Pan Doktor miał dziś baaaardzo zły dzień, bo jak widzę opinie są podzielone... Dołączę do tych niezadowolonych: wizyta umówiona na konkretną godzinę, opóźnienie godzinne. Córka płakała w trakcie badania, Pan Doktor nie wykazywał się cierpliwością. Odciągał powiekę u rocznego dziecka tak mocno, że ma w tej chwili krwawą wybroczynę pod okiem. Nie jestem przewraźliwioną matką i całkowicie rozumiałam płacz dziecka w trakcie badania, ale jak zobaczyłam siniaka w domu, to łza mi poleciała... Mąż jest wściekły, więcej tam nie wrócimy. A do diagnozy postawionej po szarpaniu powieki nie mam ...

Dołączę do tych niezadowolonych: wizyta umówiona na konkretną godzinę, opóźnienie godzinne. Córka płakała w trakcie badania, Pan Doktor nie wykazywał się cierpliwością. Odciągał powiekę u rocznego dziecka tak mocno, że ma w tej chwili krwawą wybroczynę pod okiem. Nie jestem przewraźliwioną matką i całkowicie rozumiałam płacz dziecka w trakcie badania, ale jak zobaczyłam siniaka w domu, to łza mi poleciała... Mąż jest wściekły, więcej tam nie wrócimy. A do diagnozy postawionej po szarpaniu powieki nie mam zaufania. Nawet nie zaczekał minuty, żeby dziecko się uspokoiło..
Ale cóż się dziwić... w poczekalni było jeszcze 8 czekających pacjentów, a była już godz. 19...
Panie Doktorze, sugeruję ciut mniej wizyt, może wówczas nie będzie Pan zmęczony. Zdecydowanie nie polecam dla dzieci!!!
Być może dla dorosłych będzie odpowiedni.

Lekarz ten jest nieuprzejmy i to nawet bardzo,ale to moze nie miec znaczenia dla leczenia dziecka.Najgorsze jest jednak to ze nie szanuje czasu pacjenta,i udziela zdawkowych informacji ktore nie posuwaja toku leczenia.Nawet jesli bylby dobrym specjalista to podejscie do pacjenta i sposob bycia moga go niestety zdyskwalifikowac.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Chodziłam do niego będąc jeszcze nastolatką, a wiec lat temu kilka. Polecam.

Zdecydowanie polecam! Kompetentny, dokładny. Wzbudza pełne zaufanie.

Zdecydowanie polecam! Kompetentny, dokładny. Wzbudza pełne zaufanie.