Kompetencje: - precyzyjnie diagnozuje schorzenia, - posiada szeroki zakres wiedzy z zakresu ginekologii i położnictwa, - rzetelnie planuje terapię, - profesjonalnie wykonuje zabiegi i operacje ginekologiczne. Tłumaczenie choroby i leczenia: - tłumaczy w jasny, zrozumiały sposób, - wymienia wszystkie możliwe sposoby leczenia danego schorzenia, - proponując określony rodzaj terapii uzasadnia własne stanowisko w tej sprawie oraz wyjaśnia dlaczego należy zrezygnować z innych sposobów leczenia. Kompleksowość podejścia: - doktor Grzegorz Polak prezentuje wysoki poziom kultury osobistej, - uczciwość i szczerość lekarza można zauważyć już od pierwszych wizyt w gabinecie, - potrafi ...

Kompetencje:
- precyzyjnie diagnozuje schorzenia,
- posiada szeroki zakres wiedzy z zakresu ginekologii i położnictwa,
- rzetelnie planuje terapię,
- profesjonalnie wykonuje zabiegi i operacje ginekologiczne.
Tłumaczenie choroby i leczenia:
- tłumaczy w jasny, zrozumiały sposób,
- wymienia wszystkie możliwe sposoby leczenia danego schorzenia,
Kompleksowość podejścia:
- doktor Grzegorz Polak prezentuje wysoki poziom kultury osobistej,
- potrafi pocieszyć w najbardziej dramatycznej sytuacji,
- delikatność doktora sprawia, że badanie jest przyjemne, niemalże nieodczuwalne,
- do pacjentki odnosi się z szacunkiem,
- swoją postawą budzi zaufanie.
Uprzejmość: miły, życzliwy, sympatyczny.
Ilość poświęconego czasu:
Życie lekarza to ciągła, nieustająca praca, z tego co zauważyłam pacjentkom poświęca średnio od 10 do 20 minut, poświęcony czas zależy zapewne od rangi problemu, z którym zgłaszają się.
Godny polecenia:
Doktora Grzegorza Polaka polecam szczególnie młodym kobietom, które zamierzają po raz pierwszy w życiu udać się do ginekologa oraz wszystkim innym paniom, które czują lęk przed badaniem.

Wg mnie to swietny specjalista, w Lublinie ma opinie jednego z najskuteczniejszych lekarzy zjamujących się leczeniem niepłodności. Namiary na niego dostalam od swojego ginekologa, z którym omawialam sprawe leczenia – bezskutecznie staram się o dziecko od dłuższego czasu i chciałam się skonsultować ze specjalistą. Dr Grzegorz jest uprzjemy, dokładny w tym, co robi i szczegółowo odpowiada na pytania, niedługo czeka mnie kolejna wizyta, zlecenie badan i oby wszystko skończyło się dla mnie pomyślnie. Ufam, że tak będzie.

Dr Polak jest świetnym specjalistą, godny polecenia, z ogromną wiedzą. Leczenie zlecone przez Pana dr jest kompleksowe i indywidualnie dobrane do konkretnej osoby, nie ma mowy o "taśmowym" zapisywaniu leków itp. Jest tak delikatny w tym co robi, że aż odnosi się wrażenie, iż Pan dr jest zawstydzony tym ze musi przebadać pacjentkę. Polecam wszystkim Paniom tego lekarza.

doktor jest sympatyczny i widać, że ma ogromną wiedze i że lubi swoją pracę - podczas wizyt witał mnie zawsze z uśmiechem, a takie nastawienie od razu poprawiało mi humor. Leczyłam się u doktora w Ab Ovo, ponieważ miałam problemy z zajściem w ciążę przez dośc długi czas, na szczęście wystarczyło uregulować gospodarkę hormonalną. Teraz chodze do doktora na regularne wizyty, polecam.

Doktor Polak to swietny ginekolog i położnik, prowadził dwie moje ciąże i odbierał poród, za drugim razem konieczna była cesarka. Jednak wszystko poszło zgodnie z planem, dzieci są zdrowe, radosne, ja tez dobrze się czuje i wiem, ze zawsze mam fachową opieke w ab ovo :)

Chciałabym się podzielic wrazeniami z wizyt u doktora Polaka – konkretny, spokojny lekarz, przyjmuje w estetycznie urządzonym i czystym gabinecie, warunki absolutnie mi odpowiadają, poza tym jest uprzejmy, delikatny podczas wykonywania badań, objaśnia co, jak i po co robi. Teraz przygotowuje się do ciąży i jestem na etapie sprawdzania, czy jest to dobry moment, czy jestem zdrowa. Wiem, że jestem w dobrych rękach 

Doktor Polak uratował moją ciążę po tym jak nieumiejętnie prowadził ją poprzedni lekarz. Nie ma nawet słów w jakich mogłabym określić swoje podziękowania. Ja i Tymonek :)

Jestem jego pacjentką od kilku miesięcy i bardzo dobie cenię relacje z panem doktorem. Jest uprzejmy i konkretny, a dla kobiety to bardzo, bardzo ważne. Mogę polecić Paniom, które szukają normalnego lekarza.

Ja panu doktorowi wystawiłabym notę 6. Profesjonalista, a w dodatku kocha to, co robi. Jeden z najlepszych lekarzy, u których się leczyłam. Jestem Jego pacjentką od 4 lat i na pewno tak pozostanie. Gorąco polecam.

Moim zdaniem doktor Polak z Ab Ovo to jeden z najlepszych ginekologów, z jakimi miałam okazję się zetknąć. Widać, że nie wykonuje swojej pracy z konieczności. Bardzo uprzejmy i dokładny, można pytać o wszystko i utrzymać na to konkretną odpowiedź.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin