U pana doktora miałam dwa razy przeprowadzane usuwanie znamion, każdorazowo profesjonalnie, wszystko ładnie się goiło. Lekarz potrafiący rozładować stres towarzyszący takiej sytuacji, wyrozumiały, empatyczny, rzetelny. Polecam tego lekarza.

Najbardziej kompetentny i miły lekarz ze wszystkich u jakich dotychczas przyszło mi się leczyć. Podczas kilkunastu wizyt w gabinecie chirurgicznym Pan doktor zawsze był tak samo rzetelny i empatyczny. Szczerze polecam, naprawdę bardzo rzetelny lekarz.

Nigdy nie spotkałam tak fajnego lekarza:) Jest bardzo miły kompetentny i wyrozumiały dla swoich pacjentów. Naprawdę godny polecenia:)

dla mnie paliatywna opieka jest, dla mnie, jestem młody i musze mieć tę opikę. dajcie mnie leki na nogi, bo chodzić nie mogę, na głowę już nie chce nic brać. pozdrawiam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Włocławek"?

Mariusz Burak

Chirurg onkolog