Profesjonalne podejście do pacjenta, zabieg wykonany bezboleśnie, podczas zabiegu cały czas kontakt z pacjentem, doskonałe tłumaczenie postępowania, zalecenia po zabiegu, troskliwe podejście niwelowało stres. Lekarz godny polecenia.

Pan Doktor jest wyjątkowy, bardzo delikatny o wszystkim informuje. Jestem pod bardzo dużym wrażeniem szczerze polecam.

U pana doktora miałam dwa razy przeprowadzane usuwanie znamion, każdorazowo profesjonalnie, wszystko ładnie się goiło. Lekarz potrafiący rozładować stres towarzyszący takiej sytuacji, wyrozumiały, empatyczny, rzetelny. Polecam tego lekarza.

Najbardziej kompetentny i miły lekarz ze wszystkich u jakich dotychczas przyszło mi się leczyć. Podczas kilkunastu wizyt w gabinecie chirurgicznym Pan doktor zawsze był tak samo rzetelny i empatyczny. Szczerze polecam, naprawdę bardzo rzetelny lekarz.

dla mnie paliatywna opieka jest, dla mnie, jestem młody i musze mieć tę opikę. dajcie mnie leki na nogi, bo chodzić nie mogę, na głowę już nie chce nic brać. pozdrawiam.

Nigdy nie spotkałam tak fajnego lekarza:) Jest bardzo miły kompetentny i wyrozumiały dla swoich pacjentów. Naprawdę godny polecenia:)