lekarz Grzegorz Pruś

Neurochirurg

Bardzo kompetentny Lekarz. Uprzejmy i w miarę możliwości czasowych odpowiada na wszystkie pytania. Teraz pozostaje rehabilitacja. Czucie powoli powraca po operacji dyskopatii z zespołem ogona końskiego. Niech Panu Bóg błogosławi i strzeże.

odwiedziłam wielu lekarzy.... żaden nie wytłumaczył mi o co chodzi w mojej chorobie.... nie zagłebił się w wyniki dopiero dr. Pruś. max ocena jest 5 u mnie ma 10. nie skupił się tylko na rzeczy oczywistej ale też stara sie wykluczyć jakiekolwiek inne choroby mogace się wiązać z przypadkiem...właściwy człowiek w tym zawodzie oby wiecej takich

Bardzo dobry fachowiec,budzi zaufanie.Kulturalny ma podejście do pacjentów.Lekarz z prawdziwego powołania.Miły i kompetentny.Polecam Pana Doktora z ręką na sercu.

Bez najmniejszego wahania mogę polecić tego lekarza. Specjalista, fachowiec, CZŁOWIEK!