lek. dent. Grzegorz Ptak

Dentysta z rewelacyjnym podejściem do pacjenta! Byłam na wyrywaniu "ósemki". Nie pierwsza wyrywana, ale pierwsza w tym gabinecie! Polecam i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług u niego!

Profesjonalny, uprzejmy i kontaktowy. Czułam się w czasie wizyty zaopiekowana i bezpieczna o swoje zęby. Polecam

Polecam, fachowa obsługa! dobrze, że w naszym mieście są lekarze wychodzący pacjentowi na przeciw, będący w internecie i dbający o jego komfort i jakość leczenia. Jestem bardzo zadowolona, a nie często dzielę się opiniami. Tu jednak naprawdę warto i polecam Pana Ptaka gdzie jestem już pod jego opieką. Ola

dobrze, że lekarz idzie tak z duchem czasu. Pełen profesjonalizm, wyjaśnienie i rozmowa z pacjentem co się dzieje i co będzie robione. Widać jego wiedzę, co uspokaja na fotelu u stomatologa, a byłem już dwa razy i jeszcze będę. Polecam !

Bardzo dobry Fachowiec!!! Leczenie zębów wzorcowo!!! Ilość pacjentów świadczy o bardzo wysokiej jakości usług.

leczylem zeby u kilku dentystow,ale takiego spokojnego zaangazowanego ,solidnie wykonujacego prace spotkalem teraz.polecam kazdemu kto ma strach przed leczeniem.pan grzegorz powinien zostac dentysta roku

we wtorek usuwałam zęba mądrości u Pana doktora, szybko, bezboleśnie i profesjonalnie. To była moja pierwsza ale napewno nie ostatnia wizyta tym gabinecie:)polecam!!

Takiego dentysty szukałam. Miły,kompetentny,niedrogi. Dentysta z powołania. Wszystko wytłumaczy i się nie spieszy. POLECAM.

Szczerze polecam Pana Grzegorza! Jest pierwszym stomatologiem, do którego nie boje się iść, bezboleśnie, bezprolemowo!

Świetny stomatolog! Zawsze bardzo bałam się dentystów i nareszcie to się zmieniło! Bezbolesne leczenie jest możliwe! Leczy bardzo dokładnie i delikatnie.Polecam!