dr n. med. Grzegorz Raba

Dr zimny jak lód! Ma jakieś przekonania osobiste czy religijne (które lekarz nie powinien mieć )żeby nie podawać tabletek oczyszczających narządy rodne po poronieniu w wczesnej ciąży. Gdzie każdy inny lekarz z jego oddziału z jakim miałam styczność podałby mi lek i zakończył mękę psychiczną że noszę martwy zarodek w sobie. Ale nie Raba on kazał czekać niewiadomo na co. Musiałam uciekać z tego szpitala i szukać pomocy w innym, gdzie natychmiast podano leki i dziwiono się, że to ordynator, i że nie chciał podać farmakologi która do tego właśnie jest stworzona. NIE POLECAM!

Bardzo profesjonalny, rzeczowy i miły lekarz. Zawsze pomocny i przede wszystkim, służący pacjętom ogromną wiedzą i doświadczeniem. Polecam każdemu.

Bardzo dobry lekarz, profesjonalny, uprzejmy, nie spieszy sie na wizytach, swietne podejscie do pacjentek, serdecznie polecam

nie polecam go osobom, ktore nie leczą sie u niego prywatnie. to dobry lekarz ale tylko w swoim prywatnym gabinecie. tak jak mnie potraktował w szpitalu to nmie chce słyszec nawet jego nazwiska.

Lekarz Grzegorz Raba jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie! kobiety które piszą ze nie jest uczuciowy niech szukaja przytulania u swoich partnerów Dr Raba jest od stawiania diagnoz i leczenia. jak dla mnie jest bardzo dobrym lekarzem. jako jedyny w Polsce stwiedził u mojej siostry powody częstych poronień! teraz siostra ma dwie wspaniałe córki. Ja też za każdym razem przy każdym problemie udaje się do niego i zawsze mi pomaga. polecam wszystkim kobietom!

Dr Raba to profesjonalista, prowadził ciążę mojej siostry jest zadowolona i najważniejsze, dziecko urodziło się zdrowe, pomimo zagrożonej ciąży.Jesteśmy doktorowi bardzo wdzięczne. Polecam tak dobrego ginekologa.

Jest to lekarz, któremu obce jest dobro pacjenta. Brak uczciwości, ludzkiego podejścia, wrażliwości, robi karierę kosztem pacjenta. Pan Doktor klasyfikuje ludzi na tych lepszych i gorszych.

bardzo dobry lekarz, profesjonalista, kompetentny, fachowiec w 100%. Pan doktor prowadził moje dwie ciąże, jestem bardzo zadowolona. Ponadto bardzo miły, kulturalny człowiek.

Prowadził moją ciąże jestem w 100% zadowolona. Przed porodem musiałam być 2 razy w Szpitalu (drobne problemy ciążowe)i uważam że profesjonalnie się mną i ciążą zajął. Polecam

Prowadził moją ciąże jestem w 100% zadowolona.
Polecam

Wyleczył mnie na 100% czego inni nie umieli.

Wyleczył mnie na 100% czego inni nie umieli.