lek. dent. Grzegorz Radek

Najlepszy z najlepszych , kompetentny , spokojny, dokładny , zawsze wszystko tłumaczy i ma czas dla każdego pacjenta. Polecam każdemu .

Witam jestem własnie po wizycie, czekają mnie następne ale w tej chwili już mogę polecić z czystym sumieniem każdemu, jestem straszna panikara i wiem co piszę:-)

Pana Doktora znalazłem zupełnie przypadkowo dzięki temu portalowi. Duży wpływ na mój wybór miały opinie tu zamieszczone i uważam, że wcale nie są przesadzone. Lekarza tego cechuje pełen profesjonalizm oraz dokładność podczas wykonywania zabiegów. Oprócz tego jest bardzo miły, kulturalny i cierpliwy. Dysponuje wysokiej klasy sprzętem, zabiegi są wykonywane pod mikroskopem. Bez wahania każdemu polecam tego specjalistę.

Bez wahania każdemu polecam tego specjalistę.

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam(a chodzę często-słabe zęby).Kompetentny,delikatny i przemiły.Do pacjenta podchodzi indywidualnie,nie ma nawet mowy o czymś takim,jak ból w gabinecie Pana Doktora.Gabinet wyposażony w najnowszy sprzęt a ceny bardzo przystępne.Poleciłam Pana Doktora znajomym,bo uratowanie zęba wskazanego przez dwóch innych lekarzy do usunięcia to mistrzostwo.Pozdrawiam,stała i wdzięczna pacjentka,Lilianna:)

Od zawsze stomatolog kojarzył mi się z bólem. Moje przekonanie zmieniło się kiedy zupełnie przypadkowo odnalazłem gabinet na Bukowym. Jestem pod kilku leczeniach u Pana doktora (gorące pozdrowienia) i powiedzieć muszę jedno. Wiem, że będę się powtarzał ale... Profesjonalista w pełnym calu. Zabiegi wykonuje całkowicie bezboleśnie, mało tego samo znieczulenia praktycznie nie były przeze mnie odczuwane, później praktycznie zasypiałem na fotelu.Zaznaczę, były to leczenia kanałowe i rwanie ósemki. Później wysłałem żonę-stwierdziła " anioł, nie dentysta". polecam wszystkim niezdecydowanym. W moim notowaniu nr.1 merytorycznie, technicznie i finansowo. Na pewno się nie zawiedziecie.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin