dr n. med. Grzegorz Ratyński

Ortopeda

Bardzo kompetentny lekarz specjalista chirurg ortopeda wykonujący swoją pracę z ogromnym poświęceniem i troską o powrót do zdrowia swoich pacjentów.Bardzo miły w kontakcie z pacjentem wzbudzający pełne zaufanie.Ilość pacjentów oczekujących w przychodni na wizytę u tego lekarza w stosunku do innych ortopedów mówi wszystko o zaufaniu do jego kompetencji i fachowości.Bardzo skromny oddany swojej pracy.Dr Judym w nowszym wydaniu.Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim tego wspaniałego lekarza.

Wspaniały, kompetentny Lekarz. Nieprawdopodobnie Cudowny Człowiek. Podarował mi dar bezcenny - nadzieję...i nigdy się nie zawiodłam. W mojej chorobie miałam szczęście spotkać Jego na swej drodze: Chirurga o wspaniałych dłoniach, wielkim sercu i charyzmie. Jest bezkonkurencyjny! Brakuje skali do oceny. Świat byłby piękniejszy i lepszy, gdyby było więcej lekarzy Jemu podobnych. Nisko chylę czoła przed profesjonalizmem, dobrocią i urokiem osobistym tego Lekarza ciała i duszy.

Wspaniały człowiek, wszystko spokojnie i rzeczowo tłumaczy. Wybitny lekarz-ortopeda. Dzięki perfekcyjnie przeprowadzonej operacji scalenia kości promieniowej mój lewy łokieć funkcjonuje w 99 % normalnie. Bardzo dobra i przyjazna atmosfera na oddziale, miły i fachowy personel medyczny każdego stopnia, od ordynatora po panie salowe.

Absolutnie nie polecam,dla niego starszy człowiek to śmieć.Arogancki na granicy chamstwa.Operacje z wizyt prywatnych robione bardzo szybko ,natomiast z wizyty z NFZ odległe.Ciągłe przesuwanie operacji,diagnozę zmienił mojej mamie w ciągu roku,obiecywał tylko,że już,już...i nic.Mama straciła przeszło rok i zero leczenia.Jeszcze raz ...unikać jak ognia..jest taki, jak nasza służba zdrowia..... Oddział Ortopedii w Szpitalu w Grodzisku Mazowieckim to typowa Spółka z o.o. ordynatora Ratyńskiego i konowała Melona. Ten pierwszy na prywatnych wizytach pozyskuje pacjentów do płatnych zabiegów, a później jego zastępca M.Melon ostentacyjnie klasyfikuje pacjentów na prywatny i publiczny umieszczając ich ...

Oddział Ortopedii w Szpitalu w Grodzisku Mazowieckim to typowa Spółka z o.o. ordynatora Ratyńskiego i konowała Melona. Ten pierwszy na prywatnych wizytach pozyskuje pacjentów do płatnych zabiegów, a później jego zastępca M.Melon ostentacyjnie klasyfikuje pacjentów na prywatny i publiczny umieszczając ich nawet w tej samej sali. Gdy pacjent publiczny wzywa pielęgniarkę słyszy warczenie w stylu "czego znowu ?" , tymczasem do pacjenta prywatnego personel zagląda co 15 min i grzecznie pyta czy czegoś nie potrzeba. Jeszcze raz ... unikać jak ognia i jak najszybciej zlikwidować ten chory układ kolesi.

Za każdym razem gdy jestem u Pana Doktora mam wrażenie że jestem dla Niego wyjątkową pacjentką. Nic podobnego, tak są traktowani wszyscy pacjenci. Za kilka dni czeka mnie u Pana Doktora operacja i poddaje się jej bez lęku bo mam ogromne zaufanie Niego. Prosze nie krzywdzić tak wspaniałego chirurga złośliwymi komentarzami bo z całą pewnością na nie nie zasługuje.....

Jestem po wypadku samochodowym, potrzebowałem pomocy specjalisty i znajomy polecił mi Pana Doktora. Jest naprawdę dobrym lekarzem, ale przede wszystkim człowiekiem, czego nie można powiedzieć o innych pseudo lekarzach u których byłem. Nie jest pazerny na pieniądze jak inni, potrafi pomóc, podchodzi do swojego zawodu z pełnym profesjonalizmem. Jest godny polecenia,z czystym sumieniem więc polecam tego świetnego lekarza.

Wspaniały człowiek, ogromnej wiedzy specjalista. Takich "LUDZI" potrzeba w medycynie.

Super ortopeda. Wspaniały Człowiek. Dziękuję.

Super ortopeda.
Wspaniały Człowiek.
Dziękuję.

Zawodowiec. Zna się na rzeczy. Można liczyć na rzeczową, obszerną poradę. Kolega chodzi do Doktora regularnie i jest b. zadowolony - od niego się dowiedziałem o Panu Ratyńskim. Sympatyczny, konkretny, nie leje wody tylko tłumaczy jak trza. Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony.

Zdecydowanie polecam! Jest naprawdę dobrym specjalistą, poświęcił mi bardzo dużo czasu tłumacząc jaka jest przyczyna mojego bólu biodra, dostałam zastrzyk w biodro i ból minął. Nie zbywa pacjentów i w porównaniu do innych nie każe się leczyć ketonalem.