dr n. med. Grzegorz Ratyński

Ortopeda

Zdecydowanie za przystojny !!! Gdybym była młodsza, ładniejsza i szczuplejsza to chyba sukcesywnie łamałabym sobie kości, żeby zostać na stałe rezydentką Oddziału Ortopedii i T. w Grodzisku Maz. po to tylko żeby mieć takie ciacho w zasięgu wzroku :)

Bardzo miły i kompetentny chirurg. Rzadko zdarzają się tak fantastyczne osoby wśród lekarzy. Rana po zabiegu zagoiła się bardzo szybko i jest praktycznie niewidoczna. Gdybym jeszcze raz miał trafić "pod nóż" bez wahania wybrałbym tego Pana!

Wspaniały człowiek: ciepły , serdeczny i uprzejmy. Jako lekarz: zatroskany pacjentem, taktowny, pozbawiony powszechnej w środowisku lekarzy arogancji i zarozumialstwa, kompetentny i przyjazny. Szkoda , że jeden z nielicznych. Dzięki Panie DOKTORZE.

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ !!! DZIĘKI NIEMU NIE JESTEM KALEKĄ !!!

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ !!!
DZIĘKI NIEMU NIE JESTEM KALEKĄ !!!

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Przywrócił mi parę miesięcy temu wiarę w fachowość białych fartuchów. Nieschematyczny, sympatyczny i nie traktuje pacjentów jak idiotów. Polecam

Genialy ortopeda i wspaniały człowiek. trzy dni po operacji kręgosłupa na własnych nogach poszłam do domu.

Bardzo profesjonalny,ma ludzkie podejście do pacjenta.Tacy powinni być wszyscy lekarze.Bardzo szczęśliwy pacjent.

bardzo bardzo dziękuję, za takiego lekarza, wszystko w jak najlepszym porządku

bardzo bardzo dziękuję, za takiego lekarza, wszystko w jak najlepszym porządku

Świetny lekarz, profesjonalista, znakomicie mnie wyleczył !!!

Świetny lekarz, profesjonalista, znakomicie mnie wyleczył !!!

Witam wszystkich uczestników forum a w szczególności pania ze Szpitala Zachodniego wierną fankę pania Beate Jarzabek, która niczym pożytecznym w instytucji jaka jest Szpital się nie zajmuje. Pani Beato zamiast zajac się pracą, prosze nie wypisywac bzdur na forum o doktorze Ratyńskim. Ja wszystko rozumiem, że jeszcze pania nie bzyknął zreszta ktoby wogole chciał, i tak to pani nic nie pomoże pisząc takie cieplusie słowa na jego temat, prawda jest brutalna czy sie pani to podoba czy nie. Pozdrawiam - miłej pracy