dr n. med. Grzegorz Ratyński

Odszedł człowiek o wielkim sercu, z podejściem do pacjentów jakiego na próżno szukać u innych lekarzy, wspaniały ortopeda.... pozostanie po Nim ogromna luka, której nikt inny nie wypełni. Dziękuję Panie Doktorze, dzieki Panu chodzę.. niech odpoczywa w pokoju.

Lekarz, na jakiego czeka się całe życie! Jego ludzkie podejście widać już przy samym powitaniu - gdy pacjent wchodzi do gabinetu, doktor wstaje i podaje rękę. Jest bardzo sympatyczny i - co najważniejsze - zna się na tym, co robi. To lekarz z powołania. Stara się pomóc pacjentowi. Poważnie traktuje każdą sprawę, z jaką się przychodzi. Wypisuje skierowania, proponuje leczenie tanie. To po prostu normalny człowiek! W przychodni wszyscy są mili i uśmiechnięci - jest to widok aż nienaturalny jak na dzisiejsze czasy :)

Super ortopeda. Wspaniały Człowiek. Dziękuję.

Super ortopeda.
Wspaniały Człowiek.
Dziękuję.

Wspaniały człowiek, ogromnej wiedzy specjalista. Takich "LUDZI" potrzeba w medycynie.

NIE POLECAM !!! WOJSKOWY LEKARZ CAŁKOWICIE POZBAWIONY JEST EMPATII I WRAŻLIWOŚCI - NIE WIDZI CHOREGO TYLKO REKRUTA !!!

A jak delikatny kolega ogląda traumatyczne programy medyczne o lekarzach amerykanskich,angielskich i australijskich to biedulek czemu tego nie komentuje?A jak zapatruje się na programy medyczne o rekonstrukcjach deformacji u dzieci z wadami wrodzonymi i bezpłatnych operacjach strasznych deformacji w krajach trzeciego swiata to nie ma nic do powiedzenia? Musi chorobliwie śledzic naszego doktora ,bo ja jako jego fanka nie wiedziałam o takim programie. a czgo to mu doktor nie zrobił? prawda -nie zapłacił pacjentowi za to ,że przyszedł do niego. OSOBISCIE BYŁAM NA WIZYCIE U ORTOPEDY KTÓRA WYGLĄDAŁA TAK; CZY ...

OSOBISCIE BYŁAM NA WIZYCIE U ORTOPEDY KTÓRA WYGLĄDAŁA TAK;
CZY MOZE MI PAN WYSTAWIC ZASWIADCZENIE-NIE MOGĘ
CZY MOZE MI PAN WYPISAC RECEPTĘ - NIE MOGĘ
CZY MOZE MI PAN DAC SKIEROWANIE NA REHABILITACJE- NIE MOGĘ
CZY WPISZE MI PAN DO FORMULARZA ROZPOZNANIE-WPISAŁ JEDNO ZDANIE ODCINEK NIEOPERACYJNY.ZAPOMNIAŁ O GÓRNYM OPERACYJNYM.WSZYSCY KTÓRZY TU OPLUWAJĄ RATYNSKIEGO POWINNI IŚĆ DO MOJEGO SPECJALISTY KTORY NIC NIE MOŻE.

Wspaniały człowiek, wszystko spokojnie i rzeczowo tłumaczy. Wybitny lekarz-ortopeda. Dzięki perfekcyjnie przeprowadzonej operacji scalenia kości promieniowej mój lewy łokieć funkcjonuje w 99 % normalnie. Bardzo dobra i przyjazna atmosfera na oddziale, miły i fachowy personel medyczny każdego stopnia, od ordynatora po panie salowe.

Miałem przyjemność "gościć" jako pacjent na Oddziale Ortopedii i Traumatologii w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim i rzeczywiście do lekarzy nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Robią swoje, jedni lepiej inni gorzej. Ordynatora nie mogę ocenić (widziałem go tylko jeden raz na obchodzie). Dużo dobrego mogę napisać o ortopedzie M. Melonie (początkowo myślałem, że on jest ordynatorem oddziału z uwagi na duże zaangażowanie i obecność na oddziale 24h/dobę). Największą atrakcją (w sensie negatywnym) tego oddziału są Panie pielęgniarki (szczególnie te "skumplowane" z lekarzami i starsze stażem) - zachowują się jakby po wybiegu chodziły a nie po szpitalu. Wydzierają się na pacjentów jak bazarowe przekupki, są aroganckie i wielką łaskę robią gdy pacjent o cokolwiek poprosi. Noce koszmarne - nie da się spać bo pielęgniarki, żeby nie zasnąć gadają tak dużo i głośno, że nie da się tego w żaden sposób wyciszyć. Zwrócenie uwagi spotyka się z niezrozumiałą agresją. Ordynator pewnie za bardzo zajęty sprawami administracyjnymi, prywatną praktyką i świadomy zaistniałej sytuacji toleruje fakt, iż szeregi jego zespołu zasilają aroganckie i całkowicie pozbawione empatii pielęgniarki.. Dlatego potencjalni pacjenci NIE ŁAMCIE SIĘ, a jeśli już los zafunduje komuś z was pobyt na tym konkretnym oddziale to do szpitala zabierajcie ze sobą osobistego lokaja albo b.dużo gotówki.

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ !!! DZIĘKI NIEMU NIE JESTEM KALEKĄ !!!

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ !!!
DZIĘKI NIEMU NIE JESTEM KALEKĄ !!!