dr n. med. Grzegorz Rozwadowski

Ortopeda, Reumatolog, Internista

Bardzo polecam Pana doktora Rozwadowskiego. Zajął się mną w bardzo kompleksowy sposób, wysłuchanie, usg , postawienie diagnozy , przepisanie leków. zdziałał cuda. dziękuje

Dzięki dr Rozwadowskiemu wstałem z łozka i chodze. W koncu wiem jak to jest zyc bez bólu Wdzieczny pacjent

Polecam z całego serca. Blokada kolagenowa która Pan Doktor mi podał zdziałała cuda. Dziękuję serdecznie

Najlepszy specjalista w Kamiennej Górze. Polecam serdecznie. Nie mogłam już chodzić dzięki doktorowi chodzę nawet bez laski

Jestem bardzo zadowolona. leczę się na reumatoidalne zapalenie stawów, a dzięki Panu doktorowi nastąpiła remisja choroby. super specjalista, wie co robi, godny zaufania i polecenia

Wreszcie reumatolog potraktował moje nieciekawe wyniki badań poważnie i podjął leczenie. Pan Doktor zaczął przyjmować pacjentów punktualnie. Podejście do mojego problemu z nogami nie zastała zbagatelizowana (inni reumatolodzy mówili, że wyników leczyć nie będą :( - ) Polecam, polecam polecam.....

Polecam, polecam polecam.....

Bardzo dobry lekarz, który ma czas dla pacjenta, wysłucha , doradzi, pomoże. Jestem pacjentką doktora i z czystym sumieniem polecam.

Pan Doktor pomógł i mojej mamie na stawy kolanowe, i mężowi na kręgosłup, i teściowi też :) Inni lekarze ładowali w nich leki, które nic nie pomagały, a dr Rozwadowski nie dość, że nie zdarł z nich pieniędzy, to jego diagnozy potwierdziły się w 100%. Zresztą kolejki do pana doktora mówią same za siebie :)Polecam jak najbardziej.

Ocena mówi sama za siebie. generalnie nie polecam.

Ocena mówi sama za siebie. generalnie nie polecam.

przyjechalam do Kamiennej Gory z bolem prawego barku, wspanialy Dr. zdiagnozowal chorobe w mgnieniu oka w przeciagu czterech dni wspolnie z doswadczonym masarzysta i lekami "pozbieral" mnie. Wrocilam do domu z duzo mniejszym bolem i wlasciwa diagnoza. Cudowny,cierpliwy,cieply i oddany pacjentom lekarz Grzegorz Rozwadowski takich lekarzy potrzebuje swiat.