dr n. med. Grzegorz Rozwadowski

Ortopeda, Reumatolog, Internista

Jestem bardzo zadowolona. leczę się na reumatoidalne zapalenie stawów, a dzięki Panu doktorowi nastąpiła remisja choroby. super specjalista, wie co robi, godny zaufania i polecenia

Wreszcie reumatolog potraktował moje nieciekawe wyniki badań poważnie i podjął leczenie. Pan Doktor zaczął przyjmować pacjentów punktualnie. Podejście do mojego problemu z nogami nie zastała zbagatelizowana (inni reumatolodzy mówili, że wyników leczyć nie będą :( - ) Polecam, polecam polecam.....

Polecam, polecam polecam.....

Bardzo kompetentny lekarz, cierpliwy i sympatyczny. Mam 37 lat. Nagle, bez żadnej przyczyny pojawił mi się problem z kolanami - tak bolały, że bez kul nie mogłam chodzić. Praktycznie w ciągu tygodnia zostałam uziemiona. Pan Doktor był trzecim z kolei ortopedą, do którego trafiłam i dopiero tu zostałam prawidłowo zdiagnozowana. Wcześniej bezskutecznie leczono mi kolana choć nie było objawów stanu zapalnego, nawet miałam już skierowanie na zabieg artroskopii. Natomiast Pan Doktor Rozwadowski już na pierwszej wizycie wykluczył choroby zwyrodnieniowe kolan, a jako przyczynę bólu w kolanach wskazał ucisk na nerwy ...

Bardzo kompetentny lekarz, cierpliwy i sympatyczny.
Natomiast Pan Doktor Rozwadowski już na pierwszej wizycie wykluczył choroby zwyrodnieniowe kolan, a jako przyczynę bólu w kolanach wskazał ucisk na nerwy w kręgosłupie na odcinku lędźwiowym, co potwierdziły kolejne badania - rtg wykazało że mam lordozę.

Bardzo dobry lekarz, który ma czas dla pacjenta, wysłucha , doradzi, pomoże. Jestem pacjentką doktora i z czystym sumieniem polecam.

Pan Doktor pomógł i mojej mamie na stawy kolanowe, i mężowi na kręgosłup, i teściowi też :) Inni lekarze ładowali w nich leki, które nic nie pomagały, a dr Rozwadowski nie dość, że nie zdarł z nich pieniędzy, to jego diagnozy potwierdziły się w 100%. Zresztą kolejki do pana doktora mówią same za siebie :)Polecam jak najbardziej.

przyjechalam do Kamiennej Gory z bolem prawego barku, wspanialy Dr. zdiagnozowal chorobe w mgnieniu oka w przeciagu czterech dni wspolnie z doswadczonym masarzysta i lekami "pozbieral" mnie. Wrocilam do domu z duzo mniejszym bolem i wlasciwa diagnoza. Cudowny,cierpliwy,cieply i oddany pacjentom lekarz Grzegorz Rozwadowski takich lekarzy potrzebuje swiat.

Po wypadku na nartach miałam kontuzję kolana, przez kilka tygodni leczyłam u chirurga, ale bez skutku, dopóki nie trafiłam do Lekarza Rozwadowskiego, który fachowo ocenił, zrobił zabieg i po rehabilitacji juz od kilku lat nie mam z kolanem problemów. Dziekuję :)

Trafiona diagnoza, skuteczne leczenie, żeby tylko kierownictwo DCR umożliwiło, poprzez odpowiednie kontrakty/finansowanie/ wykazanie się Panu Doktorowi i jego wspaniałym współpracownikom pomocy swoim pacjentom. Dziękuję Panie Doktorze! Maciej Przemyślak

Maciej Przemyślak

Naprawde jest rewelacyjny wyleczyl mi moj kregoslup i czuje sie swietnie bez proponowanej operacji przez innych lekarzy

bardzo miły i uprzejmy,kompetentny- wrażenie po pierwszej wyzycie pozytywne, leki trafione a czy leczenie odniesie skutek - czas pokaże?

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kamienna Góra"?

Broniewskiego 20 lok. 9
Kamienna Góra

Konopnickiej 3
58-400 Kamienna Góra

Kamienna Góra

ulica Cicha 6
58-400 Kamienna Góra
Leczenie Szpitalne "Sanatoria Dolnośląskie"
ulica Parkowa 3
58-351 Sokołowsko