lek. stom. Grzegorz Sanocki

Ortodonta, Stomatolog

Dr Grzegorz Sanocki ukończył studia ortodontyczne na Uniwersytecie Warwick w 2013 roku zdobywając prestiżowy tytuł Master of Science in Orthodontics. Ortodoncją zajmuję się już od 14 lat w tym od 10 leczeniem w Systemie Damon co stawia go w gronie pionierów tego systemu w Polsce. Leczenie ortodontyczne wad zgryzu zawsze było jego pasją a celem wyjazdu do Wielkiej Brytanii było zapoznanie się z najnowocześniejszymi metodami terapii ortodontycznych. Obecnie jest Asystentem Nauczania Klinicznego Ortodoncji na Uniwersytecie Warwick oraz prowadzi Gabinet Ortodontyczny „Orthostica”. Prowadzi również szkolenia ortodontyczne w zakresie leczenia systemem Damon. Używa określenia ortodonta w znaczeniu lekarza zajmującego się ortodoncją co jest zgodne z ustawami o specjalizacjach oraz zawodzie lekarza.

Wykonywane badania:
- rtg pantomograficzne,
- cefalometryczne

Znajomość języków obcych:
- angielski,
- rosyjski

Polecam Dr. Grzegorza! Fachowo i profesjonalnie podchodzi do problemów. Mój uśmiech jest piękny! Aparat nosiłam tyle czasu ile przewidział doktor. Świetna współpraca, przepiękne gabinety i sprzęty których nie widziałam w żadnym z Gorzowskich gabinetów. Profesjonalne leczenie a przy okazji świetny humor i dobre żarty przy każdej wizycie!Niska cena i rewelacyjne podejście do pacjenta!!!!! POLECAM GORĄCO!

Witam. Właśnie skończyłam leczenie u Dr Sanockiego i jestem bardziej niż zadowolona. Wcześniej chodziłam do pewnej pani doktor z "państwowymi egzaminami" i wydawałoby się doświadczeniem. Niestety moje leczenie trwało w nieskończoność a ja czułam się jak źródełko pieniędzy dla tej pani. Dr Sanocki po moich usilnych prośbach zdecydował się mi pomóc i jestem mu bardzo wdzięczna. Całkowicie zmienił plan i zamiast otwierać miejsce na implant zamknął szparę co zaoszczędziło mi dużo pieniędzy. Od początku byłam przeciwna temu implantowi ale pani doktor do której chodziłam wcześniej niejako wymusiła to na mnie.Teraz mam śliczne równe ząbki a niedługo mój mąż zacznie leczenie również u dr Sanockiego, którego będę polecać każdemu.A argument o specjalizacji wygląda mi na wpis konkurencji, może nawet tej do której ja chodziłam, której nie w smak jest Pan Doktor. A z tego co wiem to pracował jako ortodonta w Anglii i nie było z tym problemu więc nie widzę powodu by nie miał tego robić w Polsce, tym bardziej że odbył tam też studia ortodontyczne więc tym bardziej wie co robi. Jako że nie piszesz nic na temat leczenia wnioskuję że nie jesteś pacjentem/tką, więc twoje oceny są niewiarygodne, ja daję Panu Doktorowi same 6.

Jestem bardzo zadowolona. Konkretnie i na temat. Pacjent jest traktowany indywidualnie. Fachowe podejście do problemu za co bardzo dziękuje;)

Zazwyczaj nie piszę opinii na portalach ale doktor Sanocki to najlepszy w mieście specjalista w swoim fachu, bezbolesne zabiegi w super atmosferze :) . Polecam w 100%

Lekarz naprawdę super miły, profesjonalne podejście a przy tym duża wiedza. Kompetencje również bardzo wysokie. Godny polecenia

To jest cena za dwa łuki (góra i dół) w systemie Damon, czyli takim który wszędzie indziej kosztuje 5000zł i nie jest tak że te 400 zł płacisz za wizytę tylko spłacasz cenę całkowitą za całość leczenia, którą doktor podaje na samym początku a w przypadku gdy leczenie trwa dłużej niż powiedział nie płacisz już za pozostałe wizyty. Poza tym nie kasuje za żadne dodatkowe rzeczy typu wyciski, plany leczenia, a nawet urwane zamki czy aparaty retencyjne! Według mnie bardzo uczciwe podejście bo przynajmniej wiadomo ile będzie wszystko kosztowało i wiadomo że nie przedłuża leczenia dla kasy- co w niektórych gabinetach nie jest takie oczywiste- moja znajoma już chodzi 3 lata w aparacie i ciągle płaci a miała wadę podobną do mojej. Ja miałem leczenie skończone po 15 miesiącach a ten początkowy koszt za założenie nawet rozłożony na kilka rat. W moim przypadku wyszło taniej w systemie Damon niż gdybym zdecydował się na zwykły.

Super lekarz . Zawsze miły z ogromnym poczuciem humoru.Bardzo polecam Dr. Grzegorz Sanockiego, jako najwspanialszego ortodontę !!Efekty leczenia są wręcz bardzo a to bardzo zadowalające.Moja córka uwielbia doktora Grzegorza a po wizycie z gabinetu wychodzi roześmiana i wesoła.

Przesympatyczny specjalista godny polecenia;) Pełen profesjonalizm,miła obsługa.Jestem bardzo zadowolona.

Witam Wszystkich!! Chciałabym ogromnie polecić Dr. Grzegorz Sanockiego, jako najwspanialszego ortodontę !! Ma wspaniałe podejście do osób które boją się fotela dentystycznego, :) Zawsze miły z ogromnym poczuciem humoru. Efekty noszenia aparatu widoczne po 4 miesiącach!! Najmocniej jak mogę polecam Dr. Grzegorza Sanockiego.!!

Witam Wszystkich!!

Zawsze miły z ogromnym poczuciem humoru.
Efekty noszenia aparatu widoczne po 4 miesiącach!!

Najmocniej jak mogę polecam Dr. Grzegorza Sanockiego.!!

właśnie zdjęłam aparat z zębów i jestem bardzo zadowolona z efektów,których nie oczekiwałam. ujęły mnie przede wszystkim b.profesjonalne i nowoczesne podejście do tematu, miła obsługa i ogólna atmosfera w gabinecie,szacunek dla pacjenta i,co również było dla mnie ważne transparentność kosztów leczenia. życzę wszystkim podobnego lekarza!