lek. stom. Grzegorz Sanocki

Ortodonta, Stomatolog

Dr Grzegorz Sanocki ukończył studia ortodontyczne na Uniwersytecie Warwick w 2013 roku zdobywając prestiżowy tytuł Master of Science in Orthodontics. Ortodoncją zajmuję się już od 14 lat w tym od 10 leczeniem w Systemie Damon co stawia go w gronie pionierów tego systemu w Polsce. Leczenie ortodontyczne wad zgryzu zawsze było jego pasją a celem wyjazdu do Wielkiej Brytanii było zapoznanie się z najnowocześniejszymi metodami terapii ortodontycznych. Obecnie jest Asystentem Nauczania Kliniczneg...

dr.Sanocki jest konkretny,solidny i dokładny.W momencie gdy inni lekarze mówią że trzeba wyrwac zęby bo inaczej sie nie da,to doktor Sanocki leczy wady bez takiej koniecznosci. jestem zadowolona i polecam innym

jestem zadowolona i polecam innym

To jest cena za dwa łuki (góra i dół) w systemie Damon, czyli takim który wszędzie indziej kosztuje 5000zł i nie jest tak że te 400 zł płacisz za wizytę tylko spłacasz cenę całkowitą za całość leczenia, którą doktor podaje na samym początku a w przypadku gdy leczenie trwa dłużej niż powiedział nie płacisz już za pozostałe wizyty. Poza tym nie kasuje za żadne dodatkowe rzeczy typu wyciski, plany leczenia, a nawet urwane zamki czy aparaty retencyjne! Według mnie bardzo uczciwe podejście bo przynajmniej wiadomo ile będzie wszystko kosztowało i wiadomo że nie przedłuża leczenia dla kasy- co w niektórych gabinetach nie jest takie oczywiste- moja znajoma już chodzi 3 lata w aparacie i ciągle płaci a miała wadę podobną do mojej. Ja miałem leczenie skończone po 15 miesiącach a ten początkowy koszt za założenie nawet rozłożony na kilka rat. W moim przypadku wyszło taniej w systemie Damon niż gdybym zdecydował się na zwykły.

Założenie aparatu 3500 zł co 2 miesiące 400

Założenie aparatu 3500 zł co 2 miesiące 400

Jak dla mnie dr.Sanocki jest najlepszym specjalista w Gorzowie,i nie zgadzam sie z opinia anonima z dnia 18.07 .Drogi anonimie pewnie nie skorzystałeś z usług tego gabinetu i nie masz zielonego pojecia z doświadczenia jakie posiada dr Sanockiego.Osobiście nosiłam aparat (system damona),moje lecznie trwało 15 miesięcy.Efekty są zachwycające.Jak najbardziej polecam ten gabinet

Gorąco polecam ortodontę DR SANOCKIEGO. Profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta, bardzo dobrze diagnozuje, a następnie proponuje właściwe sposoby leczenia (w moim przypadku wielu skomplikowanych wad zgryzu) i co najważniejsze nigdy nie myli się. Bardzo dobry ortodonta!!!!!! Mam do dr Sanockiego zaufanie i polecam go moim znajomym.

konsultacja a pozniej leczenie pan doktor posiada ogromną wiedze na temat leczenia i jest świetnym lekarzem ortodontą a jeśli ktoś do tego lekarza nie chodzi to niech lepiej na takie tematy się nie wypowiada bo nie ma zielonego pojęcia o czym mówi ,prosze zwrócić uwagę najpierw na siebie a pozniej na kogoś pan doktor spełnił wszystkie moje oczekiwania i jestem bardziej niż zadowolona z przebiegu mojego leczenia bardzo dobry lekarz w Gorzowie polecam

Witam. Właśnie skończyłam leczenie u Dr Sanockiego i jestem bardziej niż zadowolona. Wcześniej chodziłam do pewnej pani doktor z "państwowymi egzaminami" i wydawałoby się doświadczeniem. Niestety moje leczenie trwało w nieskończoność a ja czułam się jak źródełko pieniędzy dla tej pani. Dr Sanocki po moich usilnych prośbach zdecydował się mi pomóc i jestem mu bardzo wdzięczna. Całkowicie zmienił plan i zamiast otwierać miejsce na implant zamknął szparę co zaoszczędziło mi dużo pieniędzy. Od początku byłam przeciwna temu implantowi ale pani doktor do której chodziłam wcześniej niejako wymusiła to na mnie.Teraz mam śliczne równe ząbki a niedługo mój mąż zacznie leczenie również u dr Sanockiego, którego będę polecać każdemu.A argument o specjalizacji wygląda mi na wpis konkurencji, może nawet tej do której ja chodziłam, której nie w smak jest Pan Doktor. A z tego co wiem to pracował jako ortodonta w Anglii i nie było z tym problemu więc nie widzę powodu by nie miał tego robić w Polsce, tym bardziej że odbył tam też studia ortodontyczne więc tym bardziej wie co robi. Jako że nie piszesz nic na temat leczenia wnioskuję że nie jesteś pacjentem/tką, więc twoje oceny są niewiarygodne, ja daję Panu Doktorowi same 6.

Lekarz stomatolog Grzegorz Sanocki NIE JEST ortodontą. Nie ma ukończonej specjalizacji z tej dziedziny. Gdyby leczyć np. swoje serce u lekarza ogólnego, a nie u kardiologa - efekty byłyby opłakane. Nie bez przyczyny specjalizacja ortodontyczna trwa wiele lat, ma kilka stopni i jest zakończona państwowymi egzaminami. Których pan Sanocki nie posiada!!!

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia mojej wady zgryzu przez Dr Sanockiego. Profesjonalne podejscie do pacjenta i przebieg leczenia zgodny z przedstawionym planem. Podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej powiedzial, ze leczenie potrwa 1,5 roku a okazalo sie ze potrwa o dwa miesiace krócej. Polecam bardzo.