lek. stom. Grzegorz Sanocki

Ortodonta, Stomatolog

Dr Grzegorz Sanocki ukończył studia ortodontyczne na Uniwersytecie Warwick w 2013 roku zdobywając prestiżowy tytuł Master of Science in Orthodontics. Ortodoncją zajmuję się już od 14 lat w tym od 10 leczeniem w Systemie Damon co stawia go w gronie pionierów tego systemu w Polsce. Leczenie ortodontyczne wad zgryzu zawsze było jego pasją a celem wyjazdu do Wielkiej Brytanii było zapoznanie się z najnowocześniejszymi metodami terapii ortodontycznych. Obecnie jest Asystentem Nauczania Kliniczneg...

Przesympatyczny specjalista godny polecenia;) Pełen profesjonalizm,miła obsługa.Jestem bardzo zadowolona.

Polecam Dr. Grzegorza! Fachowo i profesjonalnie podchodzi do problemów. Mój uśmiech jest piękny! Aparat nosiłam tyle czasu ile przewidział doktor. Świetna współpraca, przepiękne gabinety i sprzęty których nie widziałam w żadnym z Gorzowskich gabinetów. Profesjonalne leczenie a przy okazji świetny humor i dobre żarty przy każdej wizycie!Niska cena i rewelacyjne podejście do pacjenta!!!!! POLECAM GORĄCO!

Super lekarz . Zawsze miły z ogromnym poczuciem humoru.Bardzo polecam Dr. Grzegorz Sanockiego, jako najwspanialszego ortodontę !!Efekty leczenia są wręcz bardzo a to bardzo zadowalające.Moja córka uwielbia doktora Grzegorza a po wizycie z gabinetu wychodzi roześmiana i wesoła.

Witam Wszystkich!! Chciałabym ogromnie polecić Dr. Grzegorz Sanockiego, jako najwspanialszego ortodontę !! Ma wspaniałe podejście do osób które boją się fotela dentystycznego, :) Zawsze miły z ogromnym poczuciem humoru. Efekty noszenia aparatu widoczne po 4 miesiącach!! Najmocniej jak mogę polecam Dr. Grzegorza Sanockiego.!!

Witam Wszystkich!!

Zawsze miły z ogromnym poczuciem humoru.
Efekty noszenia aparatu widoczne po 4 miesiącach!!

Najmocniej jak mogę polecam Dr. Grzegorza Sanockiego.!!

Polecam kazdemu Dr.Grzegorza Sanockiego. Juz nie dlugo sciagany aparat a efekt SUPER!!! Lucyna

Lucyna

Super kontakt z pacjentem.....wyluzowany .Super wyposazon gabinet,moje corki uwielbiaja Pana Doktora.

właśnie zdjęłam aparat z zębów i jestem bardzo zadowolona z efektów,których nie oczekiwałam. ujęły mnie przede wszystkim b.profesjonalne i nowoczesne podejście do tematu, miła obsługa i ogólna atmosfera w gabinecie,szacunek dla pacjenta i,co również było dla mnie ważne transparentność kosztów leczenia. życzę wszystkim podobnego lekarza!

Anonimie powiedz mi skad wiesz ze doktor Sanocki nie ma specjalizacji???chyba jednak zazdrosc cie zżera heh masz tupet zeby takie rzeczy wypisywac.

dlaczego piszecie że jest to ortodonta jak to nie jest ortodonta -nie ma specjalizacjii

Świetny ortodonta, konkretny, miły, na wizycie człowiek czuje się jakby był na spotkaniu ze znajomym. Krótki okres noszenia aparatu. Cena średnia, około 7000 zł za cały proces prostowania zębów.