lekarz Grzegorz Sawicki

Ortopeda, Traumatolog

Doktor Sawicki postawił diagnozę i zalecił dalsze leczenie w szpitalu co dotąd było problemem dla innych ortopedów . Polecam wszystkim pana doktora .

w paźdźierniku 2015 doktor wszczepiał mi endoprotezę stawu kolanowego , znakomity lekarz, zainteresowany pacjentem, bardzo kontaktowy. W kwietniu 2015 taką samą operację przeprowadził u mojej 84-letniej mamy. Pomimo wieku mamy nie lekceważył jej, wręcz przeciwnie, zainteresowanie pacjentką było jeszcze większe. W kwietniu 2016 mama idzie na drugie kolano, a ja we wrześniu 2016. Gorąco polecam.

Całkowite zwichnięcie kolana - diagnoza brzmiala fatalnie. Miazga. Nie uratowało się w kolanie nic. Nawet najmniejsza tkanka miękka. Dr Sawicki dokonał wielkiej rzeczy w dwóch operacjach. A przy tym ciepłym słowem pomogł przetrwać trzy miesiące w szpitalu. Wspaniały lekarz i człowiek.

Być może ten lekarz jest dobrym specjalistą w jakimś konkretnym zagadnieniu, ale muszę przyznać, że jego zachowanie względem pacjenta jest grubiańskie i lekceważące. Nie interesuje go co pacjent ma do powiedzenia. Moja wizyta trwała nie więcej niż 5 minut. W tym czasie lekarz zdążył sobie jeszcze uciąć pogawędkę przez telefon i wystawić mocno niepochlebną opinię o moim ginekologu, który mnie do niego wysłał na konsultację (nawiasem mówiąc jest to ginekolog bardzo szanowany i wyższy wykształceniem od naszego "doktorka"). Odprawił mnie ze skierowaniem na USG nie wiadomo czego, a na moje pytanie co dokładnie mam z tym skierowaniem zrobić, odpowiedział, że dokładniej to już sobie mam sama załatwić w Luxmedzie. A żeby było śmieszniej w Luxmedzie też nie wiedzą do kogo mnie zapisać i na co.

Wspanialy lekarz godny polecenia. Jest przemily bardzo komunikatywny ma ogromna wiedze. Udziela wyczerpujacych imformscji .naprawde szczerze polecam.

Trafiłam pod opiekę dr.Sawickiego przypadkiem. Jestem pod wrazeniem jego profesjonalizmu i ciepłego podejścia do pacjenta. Dzięki dr.Sawickiemu moja pierwsza operacja w życiu - przebiegła bezstresowo i bez komplikacji. Dziękuje doktorze.

Byłam jakiś czas temu u pana doktora, kierując się tymi opiniami. Niestety, bardzo się zawiodłam. Może w sprawach urazowych jest mistrzem leczenia,ale jeśli chodzi o wady kręgosłupa, to zdecydowanie nie polecam. Doktor zbagatelizował moje tłumaczenia (bolał mnie bark, żebra, kręgosłup), przeszkadzało mi to w codziennym funkcjonowaniu. Zalecił leczenie bolącej ręki ale zupełnie nie przejął się kręgoslupem i żebrami. Zapłaciłam dużo pieniędzy za dodatkowe badania, które zlecił. Obiecał "zerknąć na wyniki " przy najbliższej okazji, ale nie powiedział, że będzie to potraktowane jako kolejna 5minutowa-płatna- wizyta! Byłam zawiedziona, poczulam się oszukana.

Bardzo dziękuję doktorowi za opieke i ładny szew, prawie plastyczny..... na kolanie A

A

Najwspanialszy lekarz pod słońcem naprawdę, nie ma słów które mogłyby opisać jego podejście do pacjenta a profesjonalizm wręcz niewiarygodny, opisać go jednym słowem to cudotwórca.

doskonały lekarz i niezwykły człowiek, zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami!