lekarz Grzegorz Sendecki

Pan doktor jest bardzo miły i uprzejmy zawsze wyczerpująco odpowiada na pytania, szczegółowo analizuje wyniki badań . Przejmuje się pacjentka czy to prywatnie czy na NFZ nie zauważyłam żadnej różnicy 🙂

Polecam, bardzo mily lekarz przy zadnym badaniu nie musze byc zestresowana i odpowiada na wszystkie pytania szczegolowo

Byłam na pierwszej wizycie ginekologicznej, wiadomo - stres, lęk, obawy... Wszystko przebiegło sprawnie, w dobrej atmosferze. Doktor cierpliwy, spokojny i wyrozumiały. Widać, że przejmuje się pacjentką. Polecam doktora Sendeckiego!

Polecić, nie polecić? Niby wszystko ok, lecz lekarz nie odpowiada wyczerpująco na moje pytania, nie dostałam konkretnej odpowiedzi dotyczącej mojego problemu, o wypisywane leki zawsze muszę się dokładnie wypytać, ostatnio miałam wrażenie, że mnie lekko zbywa. Poza tym wszystko ok. Pan Sendecki jest miły i uprzejmy.

polecam ! Byłam u tego lekarza na pierwszej wizycie i nie poszłabym do nikogo innego, interesuje się pacjętką, pilnuje odstepów czasowych pomiedzy badaniami, zero stresu, wszystko w najlepszym porzadku :)

super lekarz, polecam wszystkim dziewczynom, nie tylko w ciąży, na 1 wizyte też,

witam, przez ponad 3 lata chodzilam do pana doktora prywatnie na kontrole (co 3-6 mcy)- zawsze wychodzilam z gabinetu zadowolona ze wszystko jest OK, az nagle raz musialam isc do innego z powodu krwotoku, okazalo sie ze nic nie jest w porządku ze mam PCO, bezowulacyjne cykle czyli problem z bezpłodnościa!!! Ogólnie tylko strata pieniędzy i czasu moze przez ten czas moje dziecko mialo by juz 3 latka a tak teraz musze sie leczyc bo nic nie zostalo u mnie zdiagnozowane

Pan doktor wręcz emanuje spokojem :) Cały stres przechodzi, nie zbywa pacjentki, poświęca cały czas na omówienie każdej kwestii. Godny zaufania. Polecam!

Uprzejmy i kompetentny lekarz,dokładnie tłumaczy sposób leczenia,zdecydowanie poleciłabym znajomemu.

Bardzo miły lekarz,uprzejmy, dokładny, spokojny, wszystko tłumaczy i omawia, odpowiada na wszystkie pytania.