lekarz Grzegorz Sendecki

Ginekolog

Byłam na pierwszej wizycie ginekologicznej, wiadomo - stres, lęk, obawy... Wszystko przebiegło sprawnie, w dobrej atmosferze. Doktor cierpliwy, spokojny i wyrozumiały. Widać, że przejmuje się pacjentką. Polecam doktora Sendeckiego!

Polecam, bardzo mily lekarz przy zadnym badaniu nie musze byc zestresowana i odpowiada na wszystkie pytania szczegolowo

polecam ! Byłam u tego lekarza na pierwszej wizycie i nie poszłabym do nikogo innego, interesuje się pacjętką, pilnuje odstepów czasowych pomiedzy badaniami, zero stresu, wszystko w najlepszym porzadku :)

Polecić, nie polecić? Niby wszystko ok, lecz lekarz nie odpowiada wyczerpująco na moje pytania, nie dostałam konkretnej odpowiedzi dotyczącej mojego problemu, o wypisywane leki zawsze muszę się dokładnie wypytać, ostatnio miałam wrażenie, że mnie lekko zbywa. Poza tym wszystko ok. Pan Sendecki jest miły i uprzejmy.

Lekarz godny polecenia. Byłam operowana przez Tego lekarza.Tworzy klimat zaufania i spokoju. Czułam sie bardzo bezpieczna pod jego opieką. POLECAM!

Pan doktor wręcz emanuje spokojem :) Cały stres przechodzi, nie zbywa pacjentki, poświęca cały czas na omówienie każdej kwestii. Godny zaufania. Polecam!

witam, przez ponad 3 lata chodzilam do pana doktora prywatnie na kontrole (co 3-6 mcy)- zawsze wychodzilam z gabinetu zadowolona ze wszystko jest OK, az nagle raz musialam isc do innego z powodu krwotoku, okazalo sie ze nic nie jest w porządku ze mam PCO, bezowulacyjne cykle czyli problem z bezpłodnościa!!! Ogólnie tylko strata pieniędzy i czasu moze przez ten czas moje dziecko mialo by juz 3 latka a tak teraz musze sie leczyc bo nic nie zostalo u mnie zdiagnozowane

super lekarz, polecam wszystkim dziewczynom, nie tylko w ciąży, na 1 wizyte też,

Bardzo miły lekarz,uprzejmy, dokładny, spokojny, wszystko tłumaczy i omawia, odpowiada na wszystkie pytania.

Uprzejmy i kompetentny lekarz,dokładnie tłumaczy sposób leczenia,zdecydowanie poleciłabym znajomemu.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Jarosław"?

Janusz Wrótniak

gabinet połozniczo-ginekologiczno i endykrynologi ginekologicznej
ul,Słowackiego 30

3-go Maja 70
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kormed" Jacek Korzeniowski
Kościuszki 141/7
37-600 Lubaczów
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów