Trafiliśmy z synem w wieku 6 m-c Wg neurologa mieliśmy się nastawiać że nie będzie chodził, wtedy nawet na bok się nie przewrócił. Dzisiaj chodzi, jeździ na rowerze, czasem prawie pobiegnie. Wiem że było ciężko się dodzwonić ale dzięki temu że się udało dzisiaj mój syn jest tylko słabszy a nie na wózku inwalidzkim. Dziękujemy Panu i do końca życia pozostanie Pan w naszym modlitwach.

Rewelacyjny rehabilitant!!! Rzeczywiście trudno się z nim skontaktować telefonicznie, ale naprawdę warto uzbroić się w cierpliwość i próbować do skutku. Z naszą 3 miesięczną (wtedy) córką udaliśmy się do niego z polecenia neurolog. Miała wylew w mózgu, co powodowało asymetryczne ułożenie ciała, wzmożone napięcie mięśniowe itp. Nie wiadomo było do końca co jej jest. Zaczęliśmy ćwiczenia z panem Serkiesem. Spotykaliśmy się regularnie, co jakiś czas zmieniał ćwiczenia. Teraz córka ma 10 miesięcy i to zupełnie inne dziecko. Nawet neurolog była zaskoczona naszymi postępami :) Serdecznie polecamy tego rehabilitanta. To świetny ...

Rewelacyjny rehabilitant!!!
Serdecznie polecamy tego rehabilitanta. To świetny specjalista i dobry człowiek.

Pozdrawiamy :)

Pan Grzegorz Serkies jest świetnym specjalistą w dziedzinie Vojty, rehabilitacja mojego dziecka zmagającego się z artrogrypozą przynosi zaskakujące efekty,polecam wszystkim osobom z problemami ruchowymi rehabilitację u Pana Grzegorza, może nie zawsze jest uchwytny, ale to tylko świadczy o jego zapracowaniu a nie oczekiwaniu pod telefonem na pacjentów, kompetentny,najlepszy specjalista na Śląsku!

Bardzo dobry fizjoterapeuta.Dobrze znający metodę a tym samym dobrze dobiera rehabilitację. Pomaga również dorosłym. Gorąco polecam .

świetny kompetentny specjalista. Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć widać że ma szeroką wiedzę. Rehabilitacja przynosi zamierzone efekty.

bardzo polecam... kompetentny, rzeczowy, cierpliwy... bardzo dobry specjalista

bardzo polecam... kompetentny, rzeczowy, cierpliwy... bardzo dobry specjalista

Nie znam lepszego fachowca w zakresie rehabilitacji met.VOJTY.Gdyby każdy miał takie podejście jak pan Grzegorz to nasze dzieci byłyby już zdrowe. Szczerze polecam .

Szczerze polecam .

Specjalistą to może jest i dobrym,ale umówienie się na wizytę graniczy z cudem oczywiście państwowo, nie wiem jak prywatnie - nie stać mnie)W miejscu pracy, nigdy go nie ma i nikt nie wie kiedy będzie, telefon w końcu kiedyś odebrał i kazał zadzwonić wieczorem. Oczywiście już go więcej nie odebrał.Efekt - dziecko bez rehabilitacji dłuższy czas, teraz zmiana rehabilitanta.

Jest nauczyciel Vojty. Bardzo konkretny i rzeczowy. Cierpliwie tłumaczy i pokazuje ćwiczenia. Polecam.