dr n. med. Grzegorz Smolka

Internista, Kardiolog

Nie tylko doskonały specjalista ale także bardzo dobry lekarz. Będąc pod jego opieką otrzymujemy nie tylko zdrowie ale i świadomość że znajdujemy się w dobrych rękach.

Nie tylko doskonały specjalista ale także bardzo dobry lekarz.

Żyję, co można więcej dodać.Doktor prowadzi mnie już 10 lat.

Żyję, co można więcej dodać.Doktor prowadzi mnie już 10 lat.

szkoda tylko, że doktor ciągle robi zabiegi - raz siętrochę naczekałem na rozmowę (przed zabiegiem), ale potem sie nie spieszył i o wszystkim porozmnawiał; po zabiegu oczywiście OK

Lekarz z prawdziwego zdarzenia z powołania bardzo miły tłumaczy co i jak polecam z czystem sumieniem lecze sie od kilku lat jestem bardzo zadowolony wiecej takich lekarzy i słuzba zdrowia stanie na nogi

lecze sie od kilku lat jestem bardzo zadowolony
wiecej takich lekarzy i słuzba zdrowia stanie na nogi

mieszkam 300 km od Katowic,już nie jeżdżę do Pana Doktora - byłam na dwóch wizytach: przez zabiegiem do którego mnie zakwalifikował (zamknięcie przecieku w komorach serca)i po miesiącu z badaniem echo; ale teraz chodzę na długie spacery bez duszności