mgr Grzegorz Sobański

Rehabilitant

Polecam Pana Grzegorza ze szczerego serca! Jest najlepszym specjalistom jakiego spotkałam. Do gabinetu trafiłam najpierw z problemami z kręgosłupem,teraz ponownie odwiedzam gabinet z chorym kolanem. Pan Grzegorz ma ogromny talent do tego co robi, pozatym cały czas podnosi swoje kwalifikacje w swojej dziedzinie co pozwala mu wyróżnić sie na tle całej reszty rehabilitantów z okolicy. Uważam że ma on większą wiedzę niż niejeden lekarz, a do tego co ważne, rewelacyjne podejście do pacjenta. Każdą osobę traktuje bardzo indywidualnie, w razie potrzeby kieruje pacjentów na dodatkowe konsultacje i badania co uważam nie jest powszechne i raczej cieżko spotkać w innych gabinetach.Dzięki temu Panu, po dwóch miesiacach od wypadku(przy pozrywanych więzadłach i złamanej kości) nie mam najmniejszego problemu z chodzeniem, zginaniem i prostowaniem nogi. Rehabilitanci postawili mnie spowrotem na nogi w ekspresowym wrecz tempie! Wiele osob z otoczenia jest w szoku że jestem w tak świetnym stanie po tak poważnej kontuzji. Przy okazji jak spotykam inne osoby z podobnymi urazami, które leczą się w innych gabinetach lub wyłącznie pod kontrolą lekarzy to naprawde Bogu dziekuje że trafiłam do tego gabinetu. Przy okazji warto zaznaczyć że gabinet jest wyposażony w najwyższej jakości sprzet, panuje w nim przemiła atmosfera, wszyscy są bardzo pomocni i życzliwi. Cały zespół Pana Grzegorza jest naprawde godny polecenia i pochwały! Ja jestem osobiście zachwycona i z tego co rozmawiam z ludzmi, reszta pacjentów podziela moja opinie:) Z całego serca dziękuję całemu zespołowi!! moja wdziecznosc jest nieoceniona, brak mi słow...
Naprawde polecam ten gabinet kazdej osobie która szuka dobrego rehabilitanta i fachowej pomocy. Ja jeszcze raz bardzo dziekuje i serdecznie pozdrawiam!!:)

Gorąco polecam w/w ośrodek rehabilitacji ponieważ ludzie tu pracujący są nadzwyczaj skuteczni. Są skuteczni tak, że czasem poprawiają diagnozy lekarskie. Moja żona Ania miała poważny uraz kręgosłupa lędźwiowego i była umówiona na operację. Do czasu operacji miała chodzić na rehabilitację i trafiła akurat do REHAMEDICA za namową stróża pewnej brzeskiej f-my. Wziął ją pod swoją opiekę pan Grzegorz szef oraz pewien młody zdolny Łukasz. Chodziła na rehabilitację parę miesięcy i okazało się, że operacja poszła w zapomnienie. Jakże wdzięczni byliśmy tym ludziom za taką pomoc. Potem doznała urazu zwichnięcia barku i z tą dolegliwością sobie poradzili tym razem w okresie miesiąca.
Jakże byli zdziwieni, kiedy w drzwi ich gabinetu kiedyś ja zastukałem. Zastukałem prawą ręką bo lewą miałem unieruchomioną praktycznie przez tzw. zamrożenie barku. Obecnie chodzę na rehabilitację. Pan Łukasz Malisz wylewa nade mną tony potu a ja wierzę, że tak jak w przypadku żony ja również kiedyś będę mógł "wymachiwać" kołowrotki lewą ręką tak jak moja żona Ania.
Gorąco polecam tych ludzi i życzą im samych sukcesów i satysfakcji a szczególnie Panu Łukaszowi, Grzegorzowi i Piotrowi

Andrzej lat 58

Do Pana Grzegorza przyszedłem świeżo po doznaniu kontuzji. Po badaniu od razu stwierdził, że chodzi o łąkotkę, co następnie potwierdził lekarz ortopeda. Po zabiegu artroskopii uczęszczałem na intensywną rehabilitacje z zamiarem powrotu do koszykówki. Pomimo ciężkiej pracy atmosfera zawsze była radosna, cały zespół mobilizował mnie do ciężkiej pracy. Pod koniec okresu rehabilitacji wróciłem na uczelnie w Krakowie jednak nie było problemu z dotowaniem wygodnych dla mnie terminów wizyt. Po odbyciu rehabilitacji powróciłem na boisku! Jeszcze raz dziękuje Panu Grzegorzowi i całemu zespołowi za pomoc!

Gorąco polecam Pana Grzegorza. Zgłosiłam się do Niego po wizytach w kilku innych gabinetach ale dopiero On jako jedyny po szczegółowym badaniu poprawnie zdiagnozował moją dolegliwośc i dał mi nadzieję do powrotu do zdrowia. Po kilku wizytach w gabinecie poczułam się lepiej i mogę normalnie funkcjonowac. Polecam wszystkim przychodnie REHA MEDICA i cały zespół terapeutów. Panuje tam bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do pacjenta.

Ogromnie polecam Pana Grzegorza! Jest wybitny specjalista, który jako główny cel swojej pracy przyjmuję zdrowie swojego pacjenta. Dwoje specjalistycznych lekarz mieli całkowicie inne zdanie na temat mojej dolegliwości. Próbowali leczyć mnie mocnymi lekami lub sugerowali przeprowadzenie niebezpiecznego zabiegu na kręgosłupie. Na szczęście Pan Grzegorz obiecał, że wszystkie moje dolegliwości wyleczy bez leków oraz operacji. Po miesiącu ciężkiej pracy w Rehamedice mogłem wreszcie wrócić do pracy nie odczuwając już żadnych dolegliwości! Dziękuję i jeszcze raz gorąco polecam !

Dziękuję i jeszcze raz gorąco polecam !

Jestem bardzo szczęśliwy ze z moimi schorzeniami kręgosłupa i stawu biodrowego spotkałem na swojej drodze życia znakomitego fachowca rehabilitacji Pana mgr. Grzegorza Sobańskiego.dzięki jego umiejętnym , fachowym zabiegom i ćwiczeniom rehabilitacyjnym dolegliwości bólowe ustąpiły prawie całkowicie i mogę samodzielnie chodzić. Z całą odpowiedzialnością polecam gabinet REHAMEDICA Pana mgr. Grzegorza Sobańskiego. Z całego serca serdecznie dziękuje za przywrócenie sprawności .

Z całego serca serdecznie dziękuje za przywrócenie sprawności .

Pan Grzegorz postawił mnie na nogi, a groziła mi juz operacja. Pełen profesjonalizm, doskonała diagnoza i kilka miesięcy rehabilitacji zdziałały cuda. Polecam z całego serca.

Trafiłam do Pana Sobańskiego w złej kondycji psychicznej i fizycznej, spowodowanej bólem kręgosłupa po urazie oraz przepukliną. Po paru wizytach, co prawda odkupionych naszą ciężka pracą i moim bólem zaczęłam odczuwać poprawę. Dziś po przeszło 3 miesiącach jestem jak nowo narodzona. Uniknęłam operacji kręgosłupa, której najbardziej się obawiałam w moim młodym wieku. Pan Grzegorz ma świetne podejście do życia, którym zaraża pacjentów. Ogromnie motywuje, wspiera, zachęca do działania, interesuje się swoim podopiecznym, nie podchodzi do pracy przedmiotowo, wkłada serce, plus ogromne umiejętności. Cała załoga jest naprawdę kompetentna i miła. Nic nie robi się tam "na odwal się".
Mogę polecić z czystym sumieniem. Warto.

Bardzo dobra i fachowa pomoc przed i po operacji rekonstrukcji wiązadła krzyżowego przedniego u mojej córki. Córka po 6 tygodniach pojechała z nami na wakacje do Chorwacji i normalnie chodziła

Kompetentny i skuteczny.Polecam.Doskonale i zrozumiale tłumaczy chorobę.Daje nadzieję na skuteczne wyzdrowienie bez użycia skalpela.