mgr Grzegorz Sobański

Rehabilitant

Witam Chciałem podziękować panu Grzegorzowi Sobańskiemu, oraz całemu gabinetowi rehabilitacyjnemu za przywrócenie mi zdrowia. 6 lat temu miałem wypadek na desce snowboardowej i groziła mi operacja kręgosłupa, odwiedzałem wielu rehabilitantów,jednak Pan Grzegorz okazał się strzałem w dziesiątkę. Na pierwszej wizycie przeprowadził ze mną dokładny wywiad, oglądną zdjęcia i rezonans. Zacząłem rehabilitację - początkowo dwa razy w tygodniu, później raz, dostałem zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu. Od rozpoczęcia rehabilitacji minęło pół roku, o żadnej operacji nie ma już mowy, a co najważniejsze zakupiłem nowy sprzęt narciarski i wróciłem na stok. ...

Witam
Chciałem podziękować panu Grzegorzowi Sobańskiemu, oraz całemu gabinetowi rehabilitacyjnemu za przywrócenie mi zdrowia. 6 lat temu miałem wypadek na desce snowboardowej i groziła mi operacja kręgosłupa, odwiedzałem wielu rehabilitantów,jednak Pan Grzegorz okazał się strzałem w dziesiątkę. Na pierwszej wizycie przeprowadził ze mną dokładny wywiad, oglądną zdjęcia i rezonans. Zacząłem rehabilitację - początkowo dwa razy w tygodniu, później raz, dostałem zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu. Od rozpoczęcia rehabilitacji minęło pół roku, o żadnej operacji nie ma już mowy, a co najważniejsze zakupiłem nowy sprzęt narciarski i wróciłem na stok. Świetny rehabilitant i wykwalifikowana kadra.
Pozdrawiam Rafał

Super rehabilitant. Nie mogłam wstać z łóżka, skarpety zakładał mi mąż. Po trzech wizytach ustąpiły wszelkie dolegliwości. Teraz codziennie ćwiczę otrzymany zestaw i czuję się bardzo dobrze.

Bardzo dobry fachowiec bezbłędnie zdiagnozował przyczynę niesprawności barku. Wykonane przez niego zabiegi i zalecone ćwiczenia całkowicie przywróciły mi sprawność barku. Mogę polecić takiego lekarza każdemu potrzebującemu pomocy

Polecam Pana Grzegorza, bardzo dobry specjalista; wspaniała obsługa i atmosfera panująca podczas wykonywania ćwiczeń; już po kilku zabiegam poczułam ulgę w bolącym mnie kręgosłupie.

Świetny specjalista do tego super sympatyczny człowiek. Pomógł mi szybko mimo, że wielu poprzedników nie dało rady. Polecam z czystym sumieniem każdemu. Dziękuję Przemek

Dziękuję
Przemek

Rewelacyjny rehabilitant. Bardzo szybko i skutecznie pomaga po kazdej kontuzji :) bardzo mocno polecam!

Świetny rehabilitant. Dzięki współpracy z Panem Grzegorzem moje kolano "wróciło" do pełnej sprawności. Polecam.

Trafiłam do pana Sobańskiego przeszło rok temu z poważnym urazem kręgosłupa.Uciążliwy ból utrudniał mi codzienne życie.Moim jedynym ratunkiem miała być operacja kręgosłupa,lecz stało się inaczej.Po roku czasu jeżdżenia na rehabilitację dziś czuję się dobrze.Wszystko zostało wypracowane poprzez rehabilitację.Polecam wszystkim Reha Medicę oraz personel tam pracujący.Wspaniali fachowcy,którzy do swojej pracy podchodzą z sercem.

Pan Grzegorz i jego pracownicy są bardzo dobrzy w swoim fachu. Miałem problem z kręgosłupem dokładnie przepuklinę groziła mi operacja i po serii terapii wszystko wróciło do normy. Pan Grzegorz na pierwszej wizycie bardzo dokładnie bada, zadaje dużo pytań ogląda rezonans. Leczy całkiem inaczej niż masażyści-widać,że dobiera metody bardzo skrupulatnie. Do domu zadaje ćwiczenia które są też dobierane indywidualnie nie z kartki jak to się robi. A i co jeszcze trzeba dodać patrzy bardzo kompleksowo-dodatkowo pomógł mi też z łokciem tenisisty. Polecam bardzo ten gabinet i myślę, że pacjenci którzy tam chodzą są zadowoleni!

Serdecznie polecam !!! Profesjonalny, uprzejmy, konkretny człowiek, który wie co robi. Super podejście do pacjenta, lepiej nie można trafić. Stawia na nogi w mgnieniu oka. Bardzo przejmuje się losem podopiecznych.Gdyby nie Grzegorz dalej leżałbym w łóżku i szukał pomocy. Ocena jak najlepsza ! Pozdrawiam