mgr Grzegorz Sobański

Rehabilitant

Witam Ja również trafiłam do Reha Medica na rehabilitację z urazem kręgosłupa (odcinka szyjnego). Pan Grzegorz Sobański, od razu wzbudził moje zaufanie, bardzo profesjonalne podejście do problemu zdrowotnego. Przeprowadził ze mną kompleksowy wywiad, dał cwiczenia do wykonywania w domu. Bardzo kontaktowy i sympatyczny człowiek, jak i cała załoga Reha Medica, napewno będę polecac ten zakład rehabilitacyjny. pozdrawiam Karolina

Witam
pozdrawiam Karolina

Świetna przychodnia, gdzie każdy stara się pomóc. Niewygórowane ceny za kompleksową i fachową pomoc. Pan Grzegorz ma talent do tego, co robi. Jedyny minus to załatwianie innych spraw w trakcie przyjmowania pacjenta. Mimo to polecam to miejsce w 100%.

Witam, Trafiłam do Pana Grzegorza po cięzkim wypadku samochodowym, w którym doznałam powaznego uszkodzenia górnego odcinka kręgosłupa. Pan Grzegorz wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zawsze pomocny i miły, a przy tym niezwykle profesjonalny. Dzięku niemu dzisiaj jestem w stanie normalnie funkcjonować i cieszyć się pełnią zdrowia. Polecam serdecznie Pana Grzegorza Sobańskiego oraz przychodnię rehabilitacyjną Reha Medica. Pozdrawiam, Barbara

Witam,
Pozdrawiam,
Barbara

Generalnie polecam ten gabinet. Urazy, kontuzje to specjalność reha medici. Goście znają się na tym w 100%. Polecam

Trafiłam do pana Sobańskiego rok temu.Poważna choroba kręgosłupa uniemożliwiała mi długotrwałe chodzenie oraz siedzenie przez dłuższy czas.Dzięki panu Sobańskiemu jest ogromna poprawa mojego stanu zdrowia.Jestem zadowolona,że trafiłam na tak wspaniałego fachowca.Polecam moja ocena to 10!

Ogromne podziękowania dla przychodni rehabilitacyjnej za profesjonalną obsługę, troskę, czas poświęcony i przywrócone tym sposobem moje zdrowie. Szczególne podziękowanie dla Pana mgr Grzegorza Sobańskiego - szefa rehabilitacji, Pani mgr Marioli i Pana Wojtka za serdeczną, ciepłą opiekę, uśmiech i pozytywną energię. Z wyrazami sympatii dla Całego Zespołu, Ryszard Bereś - Nowy Sącz.

Godny polecenia, człowiek młody ale kompetentny i wie co robi. Z Jego pracą mam zdrową kończynę co niejednemu rehabilitantowi nie udało się tego dokonać.

Godny polecenia, człowiek młody ale kompetentny i wie co robi.

Bardzo dobry specjalista zwłaszcza przy urazach ortopedycznych. Stara się pomóc każdemu, a przy tym bardzo fajny człowiek. Do leczenia pochodzi kompleksowo, próbuje pomóc do skutku. Świetna atmosfera i duże zaangażowanie pracowników na sali ćwiczeń. Na pewno najlepsza przychodnia w Tarnowie (kilka mam sprawdzonych).

Pan Mgr.Grzegorz Sobański, jest niezwykłym człowiekiem, oddany pracy i pacjentom. Po długiej rehabilitacji, jaką przeszłam w Jego gabinecie, po operacji przepukliny kręgosłupa czuję się bardzo dobrze. Jest kompetentnym i znakomitym specjalistą.

Zdecydowanie godny polecenia! Rzetelnie wykonuje swoją pracę, a zna się na tym jak nikt inny! Problem z plecami przestał mi doskwierać!