dr n. med. Grzegorz Sokołowskidr n. med. Grzegorz Sokołowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9

dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
w Krakowie. Obecnie pracuje w Oddziale Klinicznym
Kliniki Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego
w Krakowie.

W 2010 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych za pracę pt „Ekspresja markerów proliferacji i angiogenezy w guzach przysadki mózgowej”. W 2012 roku uzyskał
tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.
Jego zainteresowania obejmują kompleksową opiekę
internistyczną, ze szczególnym naciskiem na choroby narządów wydzielania wewnętrznego, w tym schorzenia tarczycy (również u kobiet w ciąży), przysadki i nadnerczy. Wykonuje również diagnostykę ultrasonograficzną tarczycy z biopsją aspiracyjną cienkoigłową zmian ogniskowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji i uczestnictwo w licznych sympozjach, konferencjach oraz kursach. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w codziennej praktyce.

Publikacje:
„Ekspresja markerów proliferacji i angiogenezy w guzach przysadki mózgowej”.temat pracy doktoranckiej 2010r

Nagrody i wyróżnienia:
„Ekspresja markerów proliferacji i angiogenezy w guzach przysadki mózgowej”.doktorat 2010r

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Do Doktora trafiłam przez żylaki, które męczyły moje łydki. Lekarz stwierdził, że najlepsza będzie laseroterapia i faktycznie miał rację. Dzisiaj nie tylko nie bolą mnie nogi, ale także wyglądają one dużo dużo lepiej.

Najlepszy endokrynolog w Krakowie. Mega profesjonalny, a do tego o wspanialym i uspokajającym usposobieniu. Bardzo polecam Pana doktora

Byłem pacjentem na SOR w niedzielę z podejrzeniem zawału serca. Lekarz jakiego tam spotkałem, był pierwszym lekarzem z takim podejściem do pacjenta, wyrozumiał, rzetelny, dociekliwy, a przy tym bardzo sympatyczny z ludzkim obliczem. Gdyby służba zdrowia miała takich specjalistów, chorzy zawsze czuli by się bezpiecznie w warunkach w jakich czlowiek zawsze szuka czlowieka w lekarzu. Ja miałem to szczęście znaleźć. Życzę Panu doktorowi wiele sukcesów w pracy i radości w zyciu prywatnym.

Na pewno najlepszy endokrynolog, a prawdopodobnie najlepszy lekarz w ogóle jakiego spotkałam na swojej drodze. Przesympatyczny, inteligentny, z ogromną wiedzą i najlepszym podejściem do drugiego człowieka jakie można mieć.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Wizyta bardzo pozytywna. Gorąco polecam Pana Sokołowskiego!

Lekarz godny polecenia znający się na swoim fachu bardzo przykładający się do leczenia wyrozumiały uważnie słuchający pacjenta umiejący wytłumaczyć przebieg choroby sposób leczenia ,więcej takich

Oprócz tego, że jest bardzo kompetentnym i miłym lekarzem, jest naprawdę bardzo dobry w tym co robi, przede wszystkim wie co robi, jest konkretny, odpowie na każde pytanie, czasu poświęca każdemu pacjentowi tyle ile potrzeba, ma wiedzę i pomysł na wszystko! Oprócz tego ma fajne podejście do pacjenta, przede wszystkim, ma strasznie pozytywny wpływ na psychikę pacjenta, że nawet najgorsza choroba, nie wydaje się, aż tak zła, jak leczy się ją u dr nauk med. Grzegorza Sokołowskiego. Doktorze kibicuję Panu i liczę, że doczekam dnia, w którym pochwali się Pan ...

Doktorze kibicuję Panu i liczę, że doczekam dnia, w którym pochwali się Pan tytułem profesora.

Gorąco polecam Pana Doktora. To uroczy i miły mężczyzna, szalenie merytoryczny i kompetentny. W Klinice Endokrynologii SU to zdecydowanie najlepszy wybór. I proszę nie sugerować się jego młodym wiekiem. Ja uzyskałam wyczerpującą informację na temat własnej choroby, jestem przez to spokojniejsza i z nadzieją patrzę w przyszłość. Gorąco polecam Pana Doktora i życzę mu samych sukcesów.

Gorąco polecam Pana Doktora i życzę mu samych sukcesów.

bardzo bardzo dobry LEKARZ przy tym wyrozumiały i życzliwy. zawsze uważnie słucha pacjenta i w przystępny dla laika sposób odpowie na pytanie , wytłumaczy na jakim etapie leczenia pacjent się znajduje i co dalej go czeka. w 100% można tego LEKARZA polecić

Lekarz bardzo dobrze wykonujący swoją pracę. Dba o pacjenta. Zero problemów z leczeniem. Wszystko tak, jak przystało na etykę lekarską.