dr n. med. Grzegorz Sokołowskidr n. med. Grzegorz Sokołowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9

dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
w Krakowie. Obecnie pracuje w Oddziale Klinicznym
Kliniki Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego
w Krakowie.

W 2010 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych za pracę pt „Ekspresja markerów proliferacji i angiogenezy w guzach przysadki mózgowej”. W 2012 roku uzyskał
tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.
Jego zainteresowania obejmują kompleksową opiekę
internistyczną, ze szczególnym naciskiem na choroby narządów wydzielania wewnętrznego, w tym schorzenia tarczycy (również u kobiet w ciąży), przysadki i nadnerczy. Wykonuje również diagnostykę ultrasonograficzną tarczycy z biopsją aspiracyjną cienkoigłową zmian ogniskowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji i uczestnictwo w licznych sympozjach, konferencjach oraz kursach. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w codziennej praktyce.

Publikacje:
„Ekspresja markerów proliferacji i angiogenezy w guzach przysadki mózgowej”.temat pracy doktoranckiej 2010r

Nagrody i wyróżnienia:
„Ekspresja markerów proliferacji i angiogenezy w guzach przysadki mózgowej”.doktorat 2010r

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Najlepszy jakiego spotkałem. Specjalizacja Pana doktora to cały pacjent z jego wszelakimi niedomaganiami i bolączkami. W moim przypadku zajął się nawet nadwagą. Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

Nie wiem skąd tyle dobrych opini, ja nie polceam, doktor nastawiony na przepisywanie drogich leków, bez uprzednich badań.

Najwyższy profesjonalizm i ogromne serce. Pan Doktor jest najlepszym specjalistą jakiego znam. Ogromna wiedza i życzliwość. Pan Doktor uratował mnie i wyprowadził z trudnego stanu zdorwotnego. DZIĘKUJĘ i polecam w 100 % !!!

Pan Doktor uratował mnie i wyprowadził z trudnego stanu zdorwotnego.
DZIĘKUJĘ i polecam w 100 % !!!

Wspaniały specjalista o ogromnej wiedzy . Jestem pacjentką Doktora od czterech lat i tylko dzięki opiece Doktora dobrze się czuję i choroba została opanowana. Doktor Sokołowski to nie tylko wspaniały lekarz, ale też człowiek ogromnej empatii i pełen poświęcenia dla pacjentów. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na tak świetnego specjalistę i tak dobrego człowieka. Serdecznie Doktorowi za wszystko dziękuję.

Bardzo dobry miły z dużym doświadczeniem i z sercem podchodzącym do pacjenta lekarz.Gorąco polecam .

Najlepszy endokrynolog w Krakowie. Mega profesjonalny, a do tego o wspanialym i uspokajającym usposobieniu. Bardzo polecam Pana doktora

Do Doktora trafiłam przez żylaki, które męczyły moje łydki. Lekarz stwierdził, że najlepsza będzie laseroterapia i faktycznie miał rację. Dzisiaj nie tylko nie bolą mnie nogi, ale także wyglądają one dużo dużo lepiej.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Wizyta bardzo pozytywna. Gorąco polecam Pana Sokołowskiego!

Na pewno najlepszy endokrynolog, a prawdopodobnie najlepszy lekarz w ogóle jakiego spotkałam na swojej drodze. Przesympatyczny, inteligentny, z ogromną wiedzą i najlepszym podejściem do drugiego człowieka jakie można mieć.

Byłem pacjentem na SOR w niedzielę z podejrzeniem zawału serca. Lekarz jakiego tam spotkałem, był pierwszym lekarzem z takim podejściem do pacjenta, wyrozumiał, rzetelny, dociekliwy, a przy tym bardzo sympatyczny z ludzkim obliczem. Gdyby służba zdrowia miała takich specjalistów, chorzy zawsze czuli by się bezpiecznie w warunkach w jakich czlowiek zawsze szuka czlowieka w lekarzu. Ja miałem to szczęście znaleźć. Życzę Panu doktorowi wiele sukcesów w pracy i radości w zyciu prywatnym.