dr n. med. Grzegorz Sołtysiuk

Pediatra, Wizyty domowe

bardzo dziękujemy panu doktorowi za ratunek. ile razy popatrzę na moje dziecko, to myślę o tym, że to właśnie pan doktor wyciągnął nas z nieszczęścia, dziękujemy!

Szczerze polecam doktora.Spokojny , opanowany , doskonale podejscie do dziecka, a przede wszyskim trafna diagnoza i chyba jako z niewielu dojezdza do dziecka, a do tego wielka skromnosc ( az dziwne to w srodowisku lekarkim:)). Koszt mysle ze duzo nizszy niz u innych "tytuowanych" lekarzy ale wiedza i dluga praktyka przewyzsza wszystko.Polecam

szczerze polecam p.Sołtysiuka. Bardzo szybko przyjechał gdy tego potrzebował nasz maluch, człowiek bardzo kompetentny i uprzejmy. Wytłumaczył nam dokładnie jak postępować z synkiem i rzeczywiście nie jest to jeden z tych lekarzy którzy od razu wysyłają do apteki po leki, potrafi wskazać skuteczne domowe sposoby radzenia sobie z wieloma dolegliwościami dziecięcymi. Można do Niego zadzwonić praktycznie o każdej porze i zawsze pomoże.

Wspaniały !!! Spokojny starszy pan. Doskonały specjalista. Godny zaufania, doświadczony człowiek. Delikatny i cierpliwy przy niecko starszych, przestraszonych maluchach. Dokładnie i ze zrozumieniem wytłumaczy i uspokoi mamę. Nigdy bez powodu nie zaleci żadnego leku. Antybiotyki gdy rzeczywiście są nieuniknione, co wyróznia go spośród lekarzy przepisujących je na kilogramy. Zaufało mu już wielu z moich znajomych, od lat uspakaja ich kiedy denerwują się chorobą dzieci i leczy maluchy nie sięgając bez potrzeby po silne srodki. W razie potrzeby zjawia się ponownie. Jest pediatrą w Klinice przy ul. Parkowej. POlecam z czystym ...

Wspaniały !!!
Delikatny i cierpliwy przy niecko starszych, przestraszonych maluchach.
Dokładnie i ze zrozumieniem wytłumaczy i uspokoi mamę.
W razie potrzeby zjawia się ponownie.
Jest pediatrą w Klinice przy ul. Parkowej.
POlecam z czystym sumieniem !!!

Przyjechal w sobote, bezproblemowy i dokladnie wszystko wytlumaczyl. Polecam :)

Przyjechal w sobote, bezproblemowy i dokladnie wszystko wytlumaczyl. Polecam :)

wyzyty tego pana nikomu nie polecam jak juz ktos napisal chodzi mu tylko o to bty wypchac mu kieszenie pieniedzmi.Dziecko bardzo brzydko kaszlalo i mialo bardzo wysoka temp. 39,2 nic mu nieprzepisal powiedzial aby mu nawet witaminy C niepodawac!!! Bzdura totalna wiedzial bardzo dobrze ze dziecku sie niepoprawi i bede musiala wezwac go jeszcze raz,i tylko o to mu chodzilo o zarobek a nie o dobro pacjeta!Duzo jeszcze bym o tym doktorze napisala ale juz niebede sie rozpisywac.Przestrzegam tylko ludzi przed oszustami takimi jak ten doktor.

Wspaniały lekarz - ciepło, dobro, opanowanie i to cudowne podejście do malutkiego człowieka. Otrzymaliśmy od Pana doktora tak wiele.......DZIĘKUJEMY. Dr Sołtysiuk to nie tylko lekarz to przede wszystkim WIELKI człowiek.

spokoj i opanowanie, cierpliwie wszystko wytlumaczy i nie siega zbyt pochopnie po silne leki, polecam wszystkim mlodym rodzicom

Również przychylam się do opinii przedmówców- świetny lekarz, z niesamowitym podejściem do dzieci- czego więcej chcieć?:)

Pan doktor ze wszech miar godzien polecenia

Pan doktor ze wszech miar godzien polecenia

Wciąż poszukujesz "Pediatra Białystok"?

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3