lekarz Grzegorz Sosnowski

Nie polecam odmówił leczenia pacjentowi ze złamaniem główki biodra mąż przedstawił MR KTÓRY ZROBIŁ PRYWATNIE . Doktor Sosnowski poinformował męża że musi iść tam gdzie był wcześnie bo to jest jego lekarz prowadzący. Nie interesowało doktora to że mąż jest pacjentem NFZ i przyszedł na wizytę do której ma pełne prawo. Proszę mi powiedzieć jakim trzeba być człowiekiem, lekarzem aby tak postąpić i nie udzielić pomocy, po co płacimy podatki na takich ludzi. Jak taki człowiek został lekarzem.

Tak to jest właściwy lekarz. Bardzo go lubię nie patrzy na czas. Dodam jeszcze, że jeździ ze mną konno.

Nie polecam. Doktor nie potrafiąc pomóc zbywa pacjenta. Jeśli nie chcą Państwo cierpieć z bólu i być zbywani gdy pojawią się komplikacje to proszę omijać tego doktora z daleka !

28.05 2013 w Wojw. Szpitalu Zespolonym W Elblągu Oddz. Chir. Uraz.-Ortopedycznej przeprowadzono mi zabieg Alloplastyki Całkowitej Lewego biodra. Wspaniale przeprowadzony zabieg,widać zangażowanie w przygotowanie do zabiegu lekarza prowadzącego, ordynatora i całego zespołu pod przewodnictwem ordynatora dr Grzegorza Sosnowskiego(zainteresowanie pacjentem, wszelkie wyjaśnienia co do zabiegu z pacjentem, przy tym bardzo bardzo dobre podejście do chorego - na zasadzie koleżeńskości a przy tym duża fachowość, precyzja,styrylność zabiegu i zainteresowanie chorym po zabiegu.Jestem bardzo zadowolony z zabiegu, świadczy o tym bardzo dobre i szybki powrót do zdrowia i gdyby nie zalecenia lekarskie, to ...

Wspaniale przeprowadzony zabieg,widać zangażowanie w przygotowanie do zabiegu lekarza prowadzącego, ordynatora i całego zespołu pod przewodnictwem ordynatora dr Grzegorza Sosnowskiego(zainteresowanie pacjentem, wszelkie wyjaśnienia co do zabiegu z pacjentem, przy tym bardzo bardzo dobre podejście do chorego - na zasadzie koleżeńskości a przy tym duża fachowość, precyzja,styrylność zabiegu i zainteresowanie chorym po zabiegu.Jestem bardzo zadowolony z zabiegu, świadczy o tym bardzo dobre i szybki powrót do zdrowia i gdyby nie zalecenia lekarskie, to już po dwóch tygodniach mógłbym poruszać się bez kuli, bez jakiegokolwiek bólu, również bardzo miła kontrola i zainteresowanie lekarza prowadzącego przy wizycie kontrolnej.
Chciałbym złożyć podziękowania całemu zespołowi lekarzy ortopedii Szpitala Zespolonego w Elblągu,
a przedewszystkim Ordynatorowi Kliniki Ortopedii dr. Grzegorzowi Sosnowskiemu za jego duże serce, zrozumienie, indywidualne podejście do każdego pacjenta, bezinteresowność jako bardzo dobrego fachowcy i człowieka, jak i również miłej atmosferze stwarzanej przez pozostały personel pielęgniarek i całej logistyce, rzadko spotyka się takie podejście do chorego i miłą atmosferę ,zresztą jaki Ordynator taka klinika, bardzo polecam ten zespół i jeszcze raz za wszystko dziękuję dr Sosnowskiemu i na jego ręce prowadzącemu wspaniale zabieg lek.J. Cylkowskiemu, są wspaniali jako fachowcy i ludzie.