dr n. med. Grzegorz Sosnowski

Internista, Endokrynolog

Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora. Leczę się u niego parę lat i zawsze bardzo chętnie idę na wizytę. Pod jego pieką są też teraz moja mama i dwie siostry. Poza tym, że jest to bardzo miły i przystępny człowiek to przejmuje się pacjętem. Czasem podpowiadał mi też przy dolegliwościach nie do końca związanych z jego specjalizacją, jeśli akurat mówiłam o jakimś symptomie. Bardzo sedrecznie polecam!!!

Człowiek dusza, pomaga komu się da i jak się da, nie ma dla niego problemu, którego nie można rozwiązać, ale pracuje "na swoje", chyba nie w państwowych poradniach dlatego frustracja go omija. Ode mnie pieniędzy nie wziął, mimo iż była to wizyta prywatna.

Lekarz z powołania, najlepszy u jakiego do tej pory się leczyłam, jedyny minus to trudności z zamówieniem wizyty i długi czas oczekiwania.

rewelacyjny lekarz. Wzbudza zaufanie , poświeca czas, wszystko dokładnie tlumaczy. polecam

polecam

Wspaniały i odpowiedzialny lekarz.Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, w razie potrzeby udziela porad telefonicznych, nie lekceważy pacjentów.Podczas każdej wizyty wykonuje USG.

Wspaniały Człowiek ! Lekarz z powołania na wysokim poziomie !Wyjaśnia wszystko od A do Z ! Życzę wszystkim na swojej drodze TAKICH LEKARZY dla których pacjent to KTOŚ !!!!! Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Proszę o informację w jaki sposób się mogę umowić z panem doktorem na wizytę ?? niestety nikt nie odbiera telefonu. Prosze o informację na maila: sandra_p@op.pl. Z góry dziękuję za odp. Sprawa jest bardzo pilna.

Pan Doktor jest rewelacyjny leczę się już długo. Leczy się też moja ciocia i leczyła się mama. Dla Pana Doktora operacja to zawsze ostateczność. Wizyty wyznacza 2 razy w roku. Uprzejmy, wesoły, wszystko tłumaczy. Wizyta zawsze połączona z usg tarczycy. Zawsze poleci dobrego lekarza innej specjalizacji. POLECAM!

Leczę się u pana doktora już od 5 lat. Moja mama się u niego leczyła wcześniej, dzięki panu doctorowi do dziś ma się dobrze i nie musi brać hormonów tarczycy [choć to już zasługa chirurga, którego jej polecił]. Zawsze ma czas dla pacjenta, pożartuje, jest naprawdę dobrym człowiekiem i bardzo dobrym fachowcem. Szkoda, że takich lekarzy nie ma więcej i naprawdę warto czekać nawet te kilka godzin dłużej, na przyjęcie :) bo jak się okaże, to dlatego że on ma wielu pacjentów a dobra trwa zbyt krótko żeby mógł wszystkim poświęcić tyle czasu ile by chciał.
izanami

Trafiłam do pana dr z polecenia ginekologa. Na wizytę czekałam 4 miesiące. Weszłam o czasie (do południa) choć słyszałam, że potem są dość duże obsuwy. Lekarz zrobił mi ugs tarczycy i skierował na badania hormonalne, ustalił następny termin za 2 miesiące i okaże się co dalej.