Bardzo miły i sympatyczny lekarz,utrzymuje świetny kontakt z pacjentem, poświęca tyle czasu ile potrzeba.Polecam :)

Jestem mega zadowolona , mozna powiedziec ze moj lekarz rodzinny hehe bo ja i mama chodzimy do niego. Zawsze udziela pelnych informacji i stara sie pomoc pacjentce

Byłam u wielu ginekologów aż trafiłam do Pana dr Stabryły i mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepszy z lekarzy jakich znam! Bardzo uprzejmy i kompetentny człowiek, który poświęcił mi sporo czasu i odpowiedział na każde pytanie. Polecam :-)

BARDZO DOBRY LEKARZ Z POWOŁANIA. GODNY POLECENIA. DO PANA DOKTORA CHODZIŁAM PO RAZ PIERWSZY I PROWADZIŁ MOJĄ PIERWSZĄ CIĄŻĘ. BARDZO MIŁY I UPRZEJMY. TROSZCZY SIĘ O SWOJE PACJENTKI I WOLI "DMUCHAĆ NA ZIMNE". BYŁAM POD STAŁĄ KONTROLĄ I JAK TYLKO DZIAŁO SIĘ COŚ ZŁEGO TO WSZYSTKO BYŁO SPRAWDZANE BADANIAMI.JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I NIE ZMIENIŁABYM PANA DOKTORA NA ŻADNEGO INNEGO. JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ. WDZIĘCZNA PACJENTKA

Swietny lekarz naprawde z powolania i dzieki niemu naprawde wierze ze sa w sanoku uczciwi lekarze.Bardzo cenie jego indywidualne podejscie do pacjentki.Polecam bardzo serdecznie

Witam Dr Grzegorz Stabryła jest bardzo dobrym fachowcem to człowiek ,który ma powołanie aby być lekarzem nie umiem wyrazic słowami jaki to dobry człowiek , takich lekarzy jest bardzo mało na 200% godny polecenia życzę Dr Stabryle aby jak najlepiej zrobił specjalizacje z onkologi wieże ze ten człowiek bedzie najlepszym specjalistą na podkarpaciu , a inni lekarze powinny brac przykład wdzieczna pacjetka

Lekarz jakich mało na Podkarpaciu. Dr. Stabryla godny polecenia zawsze wszystko wytłumaczy, dokładnie bada i poświęca tyle czasu ile trzeba.

Do pana doktora chodzę już ponad 10 lat i jestem bardzo zadowolona jest bardzo miły i kompetentny.Potrafi wytłumaczyć wszystko takim prostym językiem.Jako młoda dziewczyna miałam obawy,żeby iść do lekarza mężczyzny ale teraz nie zamieniłabym go na żadną lekarkę bo miałam porównanie i kobiety są mniej delikatne,przynajmniej,te które mnie badały.POLECAM!!!

Świetny lekarz, miły, kulturalny, kompetentny, gorąco polecam wszystkim kobietom. Chodzilam do niego przez cała swoja ciąże, obojętnie czy w szpitalu czy w gabinecie prywatnym traktowal mnie jednakowo; rzeczowy, konkretny, rozmawia z pacjentka, tłumaczy wszystko o co sie go zapyta, dobry specjalista. Mialam szczęście,ze był przy mnie przy porodzie, akutat mial dyżur w szpitalu i bardzo się ciesze ze trafilam na niego. Dzięki niemu bylam spokojna w trakcie porodu (a porod mialm bardzo ciężki - 17 godzin bóli krzyżowych), Pan doktor zajmował sie mną jak nalezy, przychodził co jakis czas zeby sprawdzic postęp, zalecal podawanie kroplówek (rozwarcie sie nie powiekszało) i dzieki niemu mam dzis zdrową ślicnza córeczkę. POLECAM GO WSZYSTKIM KOBIETOM!

W 100% polecam Pana dr. Miły, kompetentny i zna się na rzeczy :)

W 100% polecam Pana dr. Miły, kompetentny i zna się na rzeczy :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Brzozów"?

Janusz Wrótniak

gabinet połozniczo-ginekologiczno i endykrynologi ginekologicznej
ul,Słowackiego 30

Wojciech Mogilany

Gabinet ginekologiczno-położniczy
Sanok, ul.Sienkiewicza 3/1
38-500 Sanok
Przychodnia lekarzy rodzinnych i specjalistów DYNMED
Rynek 10
36-065 Dynów