Lekarz,który ma idealne podejście do dzieci, jak również do dorosłych. Mimo,że moja córka płacze przy każdym badaniu,nigdy nie usłyszałam złego słowa w tej sprawie. Kiedy chce zawsze mogę się zapytać o cokolwiek, co mnie nurtuje i wiem,że dostanę dobrą odpowiedź. Jeśli chodzi o uprzejmość, to chyba jeden z nielicznych lekarzy,który zawsze jest uśmiechnięty i kulturalnie rozmawia z pacjentem. Najważniejsze jest to,że ma czas dla każdego chorego,nawet jeśli lista jest pełna czy jest późny wieczór, zawsze można na niego liczyć. Na prawdę lekarz godny polecenia każdemu.

Super lekarz,super podejscie do dzieci.POLECAM.GORACO.Malo takich lekarzy.moje dzieci znowu chca byc chore

Lekarz na 6, 5 to za mało, dziś było nam dane "skorzystać" z wiedzy i doświadczenia Pana Doktora. Ma wspaniale podejście do dzieci, córeczka która płacze na widok lekarza, jest wczesniakiem i wizyt u rożnych specjalistów zaliczyła sporo ,od samych drzwi usmiechala sie do P.Doktora, wzbudził jej zaufanie. Wszystko rzetelnie tłumaczy, człowiek nie ma odczucia, ze spieszy mu sie do następnego pacjenta, odpowie na każde pytanie, nie "sypie" antybiotykami na prawo i lewo, ma bardzo zdrowe i rozsądne podejście. Wspaniały człowiek, kocha to co robi i ludzi...... Oby wiecej takich specjalistów!

To najlepszy lekarz pod słońcem lecze sie u niego juz kilka dobrych lat a od trzech prowadzi takze mojego syna Jasia. Wykrył mu kazda chorobe jednym spojrzeniem. Zawsze wszystko wytłumaczy na tzw chłopski rozum. Mozna z nim pogadac na kazdy temat, posmiac sie i pozartowac. Mam nadzieje ze bedzie leczył w naszej przychodni bardzo bardzo dłuuuuugo:) Pozdrowienia doktorku i oby tak dalej!!! Buziaki od Jasia:)))

Co tu pisać! doktor super,bardzo miły uprzejmy,można szczerze porozmawiać nawet pożartować:) leczyć umie chyba jako jedyny na Wilchwach,dobry pomysł z rejestracja telefoniczną do Pana doktora-popieram:)NO DOKTOR JEDYNY TAKI POD SŁOŃCEM!!!

Świetny Lekarz jak najbardziej polecam i obym więcej takich sympatycznych ludzi. Tak trzymaj Doktorze. Pozdrawiam

Mam 60 lat.Różne dolegliwości,jak to w tym wieku.Zawsze mi pomógł.Doradził.Dopasował lekarstwa.Skierował do odpowiedniego specjalisty.Poświęca dużo czasu dla pacjenta.Zawsze miły i przyjazny.Doktorze tak trzymaj!

4 lata inni lekarze nie mogli zdiagnozować przyczyn choroby, jemu udało się po pierwszej wizycie

Bardzo dokładny, uprzejmy, solidny, mądry lekarz. Posiada ogromną wiedzę, zawsze pomoże! Gorąco polecam!

lekarz godny polecenia i dobre podejście do dzieci przy zastępstwie pediatry.

lekarz godny polecenia i dobre podejście do dzieci przy zastępstwie pediatry.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Wodzisław Śląski"?

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgiczna
26 Marca 164

Bogdan Hawel

Lekarz rodzinny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarza Rodzinnego i Medycyny Pracy "PULS"
44-304 Wodzisław Śląski