mgr Grzegorz Strojny

Psycholog, Psychoterapeuta

Moja terapia trwała trochę ponad rok. Trafiłem do Pana Grzegorza po wielu latach chodzenia od lekarza do lekarza, z powodu bólów w obrębie jamy brzusznej. Na terapii dowiedziałem się bardzo wiele o sobie samym, zobaczyłem moje lęki, co mnie blokuje, czego się boję. Zrozumiałem, że to ja jestem odpowiedzialny za resztę swojego życia i jak sobie sam nie pomogę to, kto inny tego za mnie nie zrobi. Jestem wdzięczny Grzegorzowi za fachową pomoc. Dzięki spotkaniom z terapeutą, moje życie zmieniło się nie do poznania. Stałem się silniejszy, pewny siebie, odważniejszy a przede wszystkim świadomy swojej psyche:) Oczywiście zdrowie też mi się poprawiło, bóle mocno złagodniały a teraz pawie ich nie ma. Dziękuję Panu Grzegorzowi to świetny psychoterapeuta. Każdej osobie mającej problemy polecam spotkanie u Pana Grzegorza. Nie ma się co wstydzić, że się ma problemy bo ciężko jest tak żyć. Polecam serdecznie. Pozdrawiam.

Byłem pacjentem pana Grzegorza przez kilka miesięcy. W trakcie swojej psychoterapii dowiedziałem się wiele o sobie samym i swoich ograniczeniach. Teraz po zakończeniu terapii mogę ocenić, jak dużo mogę zmienić w życiu dzięki temu, że zdałem sobie sprawę ze swoich „niedoskonałości” i ze spokojem zaakceptowałem je. Dlatego śmiało mogę polecić pomysł psychoterapii każdemu, kto czuje, że w życiu nie układa się tak, jakby chciał. No i przede wszystkim pana Grzegorza, dzięki któremu mogłem tak wiele zmienić w swoim życiu i patrzeniu na świat.