dr n. med. Grzegorz Stróżyk

Chirurg ogólny, Endokrynolog, Lekarz medycyny ratunkowej

Zbagatelizował objawy mojej choroby, nie dał leków i powiedział że jestem zdrowa, bez leków stałam się jeszcze większym wrakiem człowieka, już ledwie z łóżka wstawałam.Straciłam tylko czas i pieniądze na wizytę, która nic mi nie dała. Myślałam że jestem zdrowa i chodziłam dalej z moją chorobą.Z tymi samymi wynikami poszłam do innego lekarza, który postawił wreszcie prawidłową diagnozę i przepisał odpowiednie leki. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, który myśli jak maszyna a nie słucha pacjenta.

Kompetencja, zaangażowanie, podmiotowość pacjenta. Jestem wdzięczna losowi, że miałam sposobność być operowana przez Pana doktora.

Bardzo dobry lekarz. Jutro mija miesiąc od operacji tarczycy, nie został mi praktycznie żaden ślad, wygląda jak delikatne zadrapanie. Czuję się bardzo dobrze. Polecam, wspaniały specjalista.

Wspaniały lekarz z powołania, pacjenta traktuje podmiotowo. Jestem 4 lata po operacji tarczycy, czuję się świetnie, blizna prawie nie jest widoczna. Gorąco polecam

Jestem dwa miesiące po operacji tarczycy. Poleciła mi tego doktora koleżanka która też była przez niego operowana na pęcherzyk. Wszystko mi wyjaśnił i nie zbywał mnie oby szybciej. Po operacji dał mi leki i zwolnienie lekarskie oraz umuwił się na kontole. Polecam innym.

Zdecydowanie polecam. Pobyt w prywatnym szpitalu niecale dwa dni. Zero klopotow po operacji. Warunki i opieka w szpitalu bardzo dobre. Cena w porownaniu z US czy GB zadna. A na operacje od zgloszenia do doktora czekalam 5 dni.

Super lekarz .Jestem po operacji tarczycy 4 lata.Biore Eutyrox .Czuje sie super.Dziekuje Doktorze!

Bardzo polecam. Wzór do naśladowania. Tacy powinni byc wszyscy lekarze.

Bardzo polecam. Wzór do naśladowania. Tacy powinni byc wszyscy lekarze.

Bardzo uprzejmy lekarz dba o pacjenta przed i po zabiegu.Potrafił przyjechać specjalnie z domu do pacjentki gdy coś było niepokojącego.

Dr stróżyk zasługuje na najwyższą ocenę. Konkretny, słowny i co najważniejsze wie co robi.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Łódź"?

Sasanek 8
Łódź