dr n. med. Grzegorz Świercz

Ginekolog

3,7

Uważam, że to jeden z najlepszych lekarzy w Kielcach. Po pierwsze ludzki, po drugie kompetentny. A co najważniejsze naprawdę interesuje się losem swoich pacjentek, ja jestem tego przykładem. Gdy poroniłam i znalazłam się w szpitalu pojawił się aby wykonać zabieg mimo, iż nie miał wtedy dyżuru i nie dostał od nas ani grosza. Trzymał mnie za rękę i powtarzał, że następnym razem się uda. Jak dla mnie wspaniały człowiek, a zarazem porządny lekarz.

Super lekarz, ten wpis o "wyciskaniu dzicka" to wpis jakiegoś wroga ,Gdyby tak było, to pierwsza zwiadomiłaby prokuraturę. sa wiec to bzdury i kłamstwa (za pomówienia mozna trafić do więzienia) Dr świercz jest bardzo dobrym lekarzem, pomocny, kompetenty. Dlatego ma tak wiele pacjentek i pewnie tak wielu wrogów.

UWAGA NA TEGO LEKARZA ZUPEŁNIE NIE KOMPETENTNY LEKARZ NIE WIE JUŻ ZA CO SIĘ BRAĆ ANI Z NIEGO LEKARZ ANI POLITYK!!! ODBĘBIA TYLKO DYŻUR W SZPITALU A NAPRAWDĘ LICZY WPŁYWY Z PRYWATNEJ PRAKTYKI PRZYJMUJĄCE PORÓD MOJEGO SYNKA UŁOŻONEGO POŚLADKOWO WYCISKAŁ GO NASIŁĘ PRZESZŁAM PO PROSTU HORROR PRZY PORODZIE W SKUTEK CZEGO MÓJ SYN ZOSTAŁ KALEKĄ NA CAŁE ŻYCIE WSZYSCY LEKARZE WIDZIALI BŁĄD PRZY PORODZIE ALE NIE MA ODWAŻNEGO CO BY ODWAŻYŁ SIĘ DONIEŚĆ NA WIELKIEGO I SŁAWNEGO SPECJALISTĘ DROGIE PANIE UWAŻAJCIE PIĘKNY GABINET NIE ZASTĄPI BRAKU WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI NAM JUŻ NIC NIE POMOŻE ALE WY MOŻECIE UCHRONIĆ SWOJE DZIECI PRZED NIM!!!!

wspanialy czlowiek i dr,urodzilam z nim dwie corki i zlego slowa nie moge poweidziec.porody wspminam nie jako uderke,ale naprawde wspaniale,wzniosle chwile i to wlasnie dzieki dr Swierczowi.to wielka strata dla nas kobiet w ciazy,ze juz nie pracuje na ul.Prostej

jest bardzo dobrym lekarzem.ja jestem zadowolona oraz znajome terz.

jest bardzo dobrym lekarzem.ja jestem zadowolona oraz znajome terz.

Polecam, kompetentny, uprzejmy i uroczy.

Polecam, kompetentny, uprzejmy i uroczy.

Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam,

super lekarz, kompetentny, mozna sie umówc na konkretna godzine, wytłumaczy ma czas dla pacjentki.

Lekarz przy którym się zapomina że jest się u ginekologa:) A do tego 100% kompetencji