dr n. med. Grzegorz Świercz

Trauma po porodzie w Szpitalu przy ul. Prostej w Kielcach, towarzyszy mi od trzydziestu lat. Dr Grzegorz Świercz był wówczas na dyżurze. Wyjątkowo niekulturalny. Miałam ciężki i długi poród poród i zero pomocy że strony lekarza, tylko arogancja. Syn urodził się niedotleniony, aż do tej pory boryka się z konsekwencjami niedotlenienia Poród ten i późniejjsze problemy zdrowotne spowodowaly, że na drugie dziecko już zabrakło sił i odwagi.

Bardzo dobry lekarz . Jestem zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić doktora. Wszystko wytłumaczy a jak jest potrzeba to zleci badania. Doktor gdy nie odbiera telefonu, to zawsze oddzwania.

Nie polecam. Pełen uprzedzeń. Nie kompetentny. Chamski wobec osób że schorzeniami i niepełnosprawnościami. Taki, jak polityk. Nie wiadomo jaki. Tylko na pokaz i pod publikę. Tani

Uważam, że to jeden z najlepszych lekarzy w Kielcach. Po pierwsze ludzki, po drugie kompetentny. A co najważniejsze naprawdę interesuje się losem swoich pacjentek, ja jestem tego przykładem. Gdy poroniłam i znalazłam się w szpitalu pojawił się aby wykonać zabieg mimo, iż nie miał wtedy dyżuru i nie dostał od nas ani grosza. Trzymał mnie za rękę i powtarzał, że następnym razem się uda. Jak dla mnie wspaniały człowiek, a zarazem porządny lekarz.

Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam, Nie polecam,

Super lekarz, ten wpis o "wyciskaniu dzicka" to wpis jakiegoś wroga ,Gdyby tak było, to pierwsza zwiadomiłaby prokuraturę. sa wiec to bzdury i kłamstwa (za pomówienia mozna trafić do więzienia) Dr świercz jest bardzo dobrym lekarzem, pomocny, kompetenty. Dlatego ma tak wiele pacjentek i pewnie tak wielu wrogów.

UWAGA NA TEGO LEKARZA ZUPEŁNIE NIE KOMPETENTNY LEKARZ NIE WIE JUŻ ZA CO SIĘ BRAĆ ANI Z NIEGO LEKARZ ANI POLITYK!!! ODBĘBIA TYLKO DYŻUR W SZPITALU A NAPRAWDĘ LICZY WPŁYWY Z PRYWATNEJ PRAKTYKI PRZYJMUJĄCE PORÓD MOJEGO SYNKA UŁOŻONEGO POŚLADKOWO WYCISKAŁ GO NASIŁĘ PRZESZŁAM PO PROSTU HORROR PRZY PORODZIE W SKUTEK CZEGO MÓJ SYN ZOSTAŁ KALEKĄ NA CAŁE ŻYCIE WSZYSCY LEKARZE WIDZIALI BŁĄD PRZY PORODZIE ALE NIE MA ODWAŻNEGO CO BY ODWAŻYŁ SIĘ DONIEŚĆ NA WIELKIEGO I SŁAWNEGO SPECJALISTĘ DROGIE PANIE UWAŻAJCIE PIĘKNY GABINET NIE ZASTĄPI BRAKU WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI NAM JUŻ NIC NIE POMOŻE ALE WY MOŻECIE UCHRONIĆ SWOJE DZIECI PRZED NIM!!!!

jest bardzo dobrym lekarzem.ja jestem zadowolona oraz znajome terz.

jest bardzo dobrym lekarzem.ja jestem zadowolona oraz znajome terz.

Polecam, kompetentny, uprzejmy i uroczy.

Polecam, kompetentny, uprzejmy i uroczy.

wspanialy czlowiek i dr,urodzilam z nim dwie corki i zlego slowa nie moge poweidziec.porody wspminam nie jako uderke,ale naprawde wspaniale,wzniosle chwile i to wlasnie dzieki dr Swierczowi.to wielka strata dla nas kobiet w ciazy,ze juz nie pracuje na ul.Prostej