lekarz Grzegorz Szczerbiński

1,4
1,1
1,4
1,1

Jestem w ciąży 28 tc nie mogłam iść do swojego lekarza prowadzącego. Kilka razy ptak czemu nie poszłam do swojego. Mam jakąś infekcje przepisał mi coś nie mówiąc co mi jest do karty ciąży nic nie wpisał nawet jakby wizyty nie było.. poprosiłam o skierowanie na USG piersi z oburzeniem powiedział że w ciąży nie robi się takich badań potraktowała mnie jakbym nie wiem co chciała od niego i kazał iść do swojego lekarza w takim razie.opinia 1 to zbyt wiele.

Tragiczny, oszukuje pacjentki ze nie ma uprawnien do zrobienia usg, a tak naprawdę kazdy ginekolog moze wykonac usg. Trzeba mu mowic czego potrzebujesz. Wypisuje zle skierowanie na usg bo nie wskazuje z kim ma podpisana umowe z nfz. Najchętniej pozbywa sie pacjentek.

Najgorszy lekarz z jakim mialam do czynienia, widać, że jego wiedza jest niewielka na wiele tematów. Niewiele można się od niego dowiedzieć, na pytania o ciazy - odpowiada niechętnie. Chcąc skonsultować ciążę z lekarzem zostalam potraktowana okropnie. Wyszłam od niego z gabinetu zdenerwowana jego zachowaniem. Nie polecam!

Chcąc skonsultować ciążę z lekarzem zostalam potraktowana okropnie.
Wyszłam od niego z gabinetu zdenerwowana jego zachowaniem.
Nie polecam!

Pan doktor pozbywa się pacjentek które nie są książkowe i "łatwe". Ja będąc u niego na dwóch wizytach w czasie ciąży nie miałam założonej karty. Dał mi skierowanie na pierwszej wizycie która zresztą trwała 5 minut na badania podstawowe krew i mocz po jednych wynikach stwierdził że mam cukrzycę i odesłała mnie do poradni patologi ciąży. Po czym w między czasie dzwoniłam do niego z informacją że chciałam się umówić na trzecią wizytę żeby założyć kartę ciąży. Po informował mnie że on mnie już jie prowadzi i nie będzie mi zakładał karty bo też prowadzić mnie nie będzie. Więc w 15 tygodniu zostałam bez karty ciąży i bez lekarza prowadzącego. Nie polecam tego lekarza nie ma podejścia do pacjentki, nie wykazuje jakiego kolwiek zainteresowania a także brakuje mu ludzkiego odruchu

Niestety zgadzam się z przedmówczyniami, pan doktor nie ma podejścia do pacjentki, wizyta odbywa się w krępującej atmosferze. Jednak to drobnostka w porównaniu z tym, że lekarz nie potrafi zrobić ani dokładnego wywiadu, ani przeprowadzić odpowiedniego badania. Zgłosiłam się z problemem, przy którym jednym z podstawowych badań jest USG, ale pan doktor zbadał mnie jedynie palpacyjnie, natomiast aparat USG stał obok przykryty płachtą i jedyna myśl, która mi się nasuwa - specjalista nie potrafi się nim posługiwać. Na drugi dzień poszłam na wizytę prywatną, gdzie pod czas badania USG okazało ...

Jednak to drobnostka w porównaniu z tym, że lekarz nie potrafi zrobić ani dokładnego wywiadu, ani przeprowadzić odpowiedniego badania. Zgłosiłam się z problemem, przy którym jednym z podstawowych badań jest USG, ale pan doktor zbadał mnie jedynie palpacyjnie, natomiast aparat USG stał obok przykryty płachtą i jedyna myśl, która mi się nasuwa - specjalista nie potrafi się nim posługiwać. Na drugi dzień poszłam na wizytę prywatną, gdzie pod czas badania USG okazało się, że mam w macicy zmianę około 2,5 cm. Dziwię się, że przychodnia zatrudnia tak niekompetentną osobę, a przecież komuś to może kosztować nawet życia, bo nie każdego stać na prywatne wizyty.

Na wizycie doktor owszem wykonuje te badania, które powinien przeprowadzić, ale wszystko odbywa się w atmosferze milczenia. Zero komunikacji, rozmowy, zrozumienia i podejścia do pacjenta. Nie przeprowadza wywiadu lekarskiego, pyta tylko o rzeczy ogólnikowe, jak np. data ostatniej miesiączki i na tym koniec. Przyszłam do niego z konkretnym problemem, ale nie dowiedziałam się niczego. Dziwnie się czułam na wizycie lekarskiej, gdzie lekarz totalnie mnie olewa i cały czas milczy. Nie polecam.

Byłam na pierwszej mojej wizycie u tego ginekologa. Przyznam szczerze to była porażka. Doktor nie przeprowadził całego wywiadu, czułam się mocno skrępowana całą sytuacją. Nie omówił ze mną wyników badań. Nie polecam i z pewnością to była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza.

Lekarz totalnie olewa pacjenta. Zero komunikacji. Nie omawia z pacjentem wyników. Lekceważy słowa pacjenta. Na kobiety ciężarne patrzy z góry. Wg niego ciąża to nie choroba , że w ciąży można pracować. Jak to powiedział że chce sobie poleżeć w domu. Jak powiedziałam że źle się czuje, że słabne to śmiejąc się powiedział że takie uroki ciąży

Bardzo mało komunikatywny. Jeśli pacjentka się o coś nie zapyta to niewiele się dowie. Do ciąży również podchodzi jakoś tak bezosobowo. Wypełnia papiery, wypisuje skierowania i tyle. Nie czuje się wsparcia i zrozumienia. Kompetencje trudno ocenić, nie można mieć zastrzeżeń, ale przez brak informacji nie ma się poczucia bycia dobrze "zaopiekowaną".