dr Grzegorz Sztolcman

Chirurg ogólny

Bardzo dobry lekarz polecam miałam robiony zabieg jestem bardzo zadowolona Profesjonalna opieka po zabiegu

Pan Doktor nie dotrzymuje słowa. Obiecał zadzwonić po wizycie prywatnej do mnie, ponieważ musiał skonsultować się z innym specjalistom. Minął już ponad miesiąc, a ja mimo kontaktu z kliniką nie uzyskałam odpowiedzi od Pana Doktora. Po wizycie byłam zdecydowana na zabieg, jednak takie podejście do pacjentów jest niedopuszczalne.

Pan doktor zasługuje wg mnie na najwyższe uznanie. Przyszłam do gabinetu z problemem niezupełnie zgodnym z zainteresowaniem i codzienną praktyką tego lekarza, a z leczenia jestem naprawdę zadowolona. Szybki, profesjonalnie przeprowadzony zabieg, monitorowanie procesu gojenia aż do momentu pełnego wyzdrowienia pacjenta. Czy można chcieć czegoś więcej? A jednak dodać muszę, że w gabinecie spotkałam nie tylko doskonałego chirurga, ale też sympatycznego i empatycznego człowieka. Na każdym etapie leczenia dbał zarówno o skuteczność, jak i mój komfort przez duże K. Takie połączenie u chirurga (no niestety, ta specjalizacja wymaga najczęściej ingerencji, ...

A jednak dodać muszę, że w gabinecie spotkałam nie tylko doskonałego chirurga, ale też sympatycznego i empatycznego człowieka. Na każdym etapie leczenia dbał zarówno o skuteczność, jak i mój komfort przez duże K. Takie połączenie u chirurga (no niestety, ta specjalizacja wymaga najczęściej ingerencji, która powoduje ból), to przecież ideał.
Polecam gorąco i wszystko, co mogę powiedzieć, to "Dziękuję bardzo, Panie Doktorze!".

Niesamowity CZŁOWIEK ! Po wizycie u Pana Doktora wydaje się ze nie ma rzeczy niemożliwych !!! Naprawdę polecam tego specjalistę! Dzięki Niemu powraca wiara w służbę zdrowia !

super lekarz, doskonaly fachowiec i bardzo mily, taklich lekarzy nam potrzeba aby nas leczyli ,super podejscie do pacjenta,takim lekarzom nalezy sie szacunek a nawet modlitwa za nich aby zyli 100 lat i leczyli polakow

Takich lekarzy nam potrzeba.Super podejście do pacjenta,dokładnie tłumaczy i rzeczowo odpowiada na zadane pytania.

Niespotykanie wręcz u lekarzy profesjonalizm w tłumaczeniu choroby, duża ilość poświęcanego czasu. Bardzo uprzejmy, błyskawiczne przeprowadzenie zabiegu. Lekarz z prawdziwego powołania. Szczególnie polecam jako chirurga ręki.