Lekarze Bochnia

lekarz Bogusław Marinković

SPZOZ w Bochni
Bochnia

Chciałabym tylko przekazać słowa tym które odchodzą od zmysłów bo tak pragną maleństwa, słowa na które ja kiedyś czekałam...miałam problem z zajściem w ciąże ponad rok, wcześniej 2x roniłam, a więc doszedł mnie strach przed następnym... trafiłam do dr Marinkowića w sumie nie licząc na zbyt wiele. Zaskoczyło mnie na samym początku, że dr bada piersi i robi USG piersi (czego nigdzie raczej się nie uświadczy) to On powiedział "zrobię ...
Opinia dodana przez: Malwina Góral

lekarz Grzegorz Szydłowski

32-700 Bochnia

Pan doktor Szydłowski to wspaniały chirurg, którego z całego serca polecam. Jest lekarzem z prawdziwego powołania. Bardzo inteligentny. Z pełnym zaangażowaniem słucha pacjenta i poświęca mu niezbędny czas ażeby odpowiedzieć na wszystkie nurtujące go pytania. Lekarz jakich mało. Wdzięczna pacjentka, Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Boguslawa Fielek

lekarz Anna Waligóra-Słowiak

Neurolog

32-700 Bochnia

Błyskawiczna a co najważniejsze trafna diagnoza i odpowiednio dobrane leczenie. Pani dr ma świetne podejście do pacjentów, słucha ich i wszystko tłumaczy. Potrafi też doradzić i wesprzeć pacjenta.
Opinia dodana przez: Jadwiga

Anna Bielewicz

Położna

Szpital Bochnia
Bochnia

Cudowna certyfikowana doradczyni laktacyjna. Była dla mnie ostatnią deską ratunku, kiedy po porodzie pojawiły się trudności z karmieniem i już myślałam że nic nie wyjdzie z karmienia piersią. Pani Ania przyjechała do nas do domu, zobaczyła jak wygląda sytuacja, poinstruowała co mamy robić, żeby było dobrze. Jej spokój i rzeczowe podejście do tematu przywróciły mi wiarę w to, że jednak uda się karmić dziecko piersią. Później spotykałyśmy się przy każdej ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Joanna Bartlewicz-Wójcik

Chirurg naczyniowy

32-700 Bochnia

Do Pani Dr Joanny trafiłam na podstawie bardzo dobrych opinii znalezionych w internecie i wcale nie żałuję wręcz przeciwnie bardzo jestem zadowolona . Pani Dr jest bardzo sympatyczną , przemiłą osobą, jest lekarzem bardzo konkretnym, posiadającym ogromną wiedzę.Jej podejście do pacjenta jest na najwyższym poziomie -pełen profesjonalizm.Jestem po operacji laserem narazie jednej nogi i jestem ogromnie zadowolona . Poprostu efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Noga exstra a najważniejsze bez bólu.Bardzo ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Anna Wojtas

NZOZ CENTRUM STOMATOLOGICZNE Aneta Czyż-Ojczyk
PROSZOWSKA 4
32-700 Bochnia

Panią doktor polecę każdemu z całego serca.Zaufałam na 100% i nigdy nie żałowałam.Opiekowała się całą moją rodzinką.Na wizyty chodziliśmy z uśmiechem na twarzy bez żadnego stresu.Rewelacyjne podejście do dorosłego jak i dziecka.Nie mogę się pogodzić, że pani doktor nie przyjmuje już w Bochni, ciężko będzie znaleźć drugą taka dr.Anię!
Opinia dodana przez: Aneta

mgr Kinga Siekacz

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Wygoda 3
32-700 Bochnia

Specjalista godny polecenia. Super podejście do dzieci. Syn z wielką przyjemnością idzie na wizyty i nie może się doczekać następnej.

lekarz Marek Kania

Bernardyńska 6
32-700 Bochnia

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, bierze pod uwagą inne schorzenia i na tej podstawie dobiera właściwe leki .

lekarz Edyta Iwaniec-Karlikowska

32-700 Bochnia

Pani Doktor Edyta Iwaniec Karlikowska , dziękuję za okazane serce,wrażliwość,troskę i opiekę medyczną podczas pobytu w Klinicznym Szpitalu Wojskowym w Krakowie Jednocześnie życzę dużo sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym ....pacjentka 86 letnia, Alicja z Krzeszowic. Zgadzam się i potwierdzam każdą pozytywną opinię tutaj napisaną
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ryszard Najbarowski

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ "TK" RATOWNIK PORADNIA LEKARZA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH
KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO 36
32-700 Bochnia

Świetny lekarz :) Gorąco polecam wszystkim. Rzetelny, kompetentny i miły. Spokojnie przeprowadza badanie. Nie spiszy się. Oby więcej było takich lekarzy :)

lekarz Maria Nyzio

Anestezjolog, Pediatra

Floris 27
32-700 Bochnia

Lekarz z powołania ,uprzejma chodzimy do pani doktor od 10 lat z dwójką dzieci i ani razu nie postawiła złej diagnozy,można o wszystko zapytać wszystko wytłumaczy.Lekarz godny polecenia

Kinga Buzała-Rajzer

prof. Fischera 12a
32-700 Bochnia

Polecam, nie tylko dorosłym ale i dzieciom bardzo miła i kompetentna Pani doktor, leczę sie juz kilkanaście lat i jestem bardzo zadowolona.
Bardzo dobry, profesjonalny lekarz. Szybka, trafna diagnoza i dalsze leczenie. Z przyjemnością odpowiada na wszystkie pytania. Polecam! dg
Opinia dodana przez: D

lekarz Piotr Chwalibóg

NZOZ MEDIKARTE sp. z o.o.,
ulica Proszowska 1
32-700 Bochnia

Kolejny raz odwiedziłam gabinet dr Piotra i jak zawsze doktor uprzejmy, miły , uśmiechnięty i bardzo kompetentny w swoich diagnozach. Czas, który poświęca każdemu pacjentowi to bardzo dokładne badanie i tłumaczenie choroby oraz jej leczenie. Każdy pacjent jest u pana doktora ważny, do każdego odnosi się z szacunkiem i stoickim spokojem. Myślę że wszyscy w tym gabinecie czują się komfortowo gdyż trafne diagnozy pana doktora oraz skuteczne leczenie pomaga w ...
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Mikołaj Palaczyński

Chirurg ogólny, Urolog

32-700 Bochnia

Lekarz przyjmował mnie na oddział Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie. Dobry kontakt, fachowa opieka na dyżurach. Lekarz godny polecenia. Tomasz.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Małgorzata Biernat-Nowak

Sienkiewicza 22
32-700 Bochnia

Miła, uprzejma, z poczuciem humoru, profesjonalne podejście do pacjenta, wspaniałe i bezbolesne leczenie. Wypełnienia przez nią wykonane trzymają się latami. Polecam

lekarz Piotr Wałęga

NZOZ KOR-MED
ulica Niecała 43
32-700 Bochnia

Prof.Walega,jest wspaniałym lekarzem,w 2007 byłam operowana przez Prof.Walege i niezyjacego niestety już Prof.Hermana,Choruje na Leśniewskiego Crohna,to ciężka choroba,ale dzięki takim lekarzom,można żyć, Jest Pan wspaniały,szkoda tylko,że Prof.Hermana już nie ma,wzajemnie się uzupelnialiscie. Pozdrawiam Jadwiga
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Mariusz Majewski

NZOZ MEDIKARTE sp. z o.o.,
ulica Proszowska 1
32-700 Bochnia

Profesjonalny,kompetentny jako lekarz i w mojej ocenie bardzo dobry,wyrozumiały,cierpliwy jako człowiek.Mam do dr Majewskiego pełne zaufanie. To jest "mój lekarz".Serdecznie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Bernadetta

lekarz Ashenafi Seyoum

Radiolog

32-700 Bochnia

Doktor najwyższego uznania i zaufania. Fachowiec w swojej specjalności. Niezwykle precyzyjnie wykonujący opisy materiałów radiologicznych, bardzo dociekliwie wnika w chorobę pacjenta. Jego diagnoza jest trafna w 100%. Ma bardzo delikatne i przyjazne usposobienie do pacjenta co ma olbrzymie znaczenie w psychice chorego. Pozdrawiam Doktora - pacjentka Barbara

lek. dent. Mieczysław Kotulski

Chirurg stomatolog

Sienkiewicza 22
32-700 Bochnia

Pan doktor Mieczysław jest najlepszy, szczerze polecam - bardzo szybko wyrwał zęba- poszło sprawnie i bezboleśnie (kiedy żaden z dentystów w Brzesku nie chciał się podjąć!!).Nie znam lepszego stomatologa.
Opinia dodana przez: Sylwia